021-66453272

هدست های بلوتوثی

هدست های بلوتوثی
محصول ترکیبی از هدفون با میکروفون می باشد، که گاهی دارای دو گوشی و یا یک گوشی می باشد که بستگی به نوع آن دارد. خود بلوتوث در سال ۱۹۹۸ ابداع شد و هدست های بلوتوثی در سال ۲۰۰۰ وارد عرصه شدند.

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۳۹۸/۲/۱۰

یک نوع از هدست های بلوتوثی، که برای برقراری تماس استفاده می شوند؛ اینگونه عمل می کنند که به بخش تنظیمات رفته و بلوتوث هدست را روشن کرده و در حالت جستجو قرار می دهیم تا تلفن همراه ما را پیدا کرده و با یک دیگر جفت شوند و پس از این، هر تماس تلفنی به صورت خودکار به هدست وصل می شود.

با این نوع هدست به راحتی بدون در دست نگه داشتن موبایل می توان پاسخ تماس ها را داد. مدل های مختلف و پروفروشی برای این نوع هدست وجود دارد.

عمر باتری در این نوع هدست ها بسیار مهم است زیرا برای دریافت و ارسال سیگنال، باتری هایی با قدرت بالا لازم می باشد، همچنین وزن آن باتری که قرار است درون هدست قرار بگیرد باید به گونه ای باشد که گوش ما تحمل وزن آن را داشته باشد.

در نهایت عمرباتری های هدست های بلوتوثی که شارژ می شوند ضعیف خواهد بود و پس از چندین ساعت استفاده کیفیت اول را نداشته تا مجدداً شارژ شود.

طراحان هدست های بلوتوثی از تکنولوژی های به روزی، برای ایجاد سینگال های با کیفیت جهت بهبود صدا استفاده می کنند حتی برخی از تولید کنندگان برای فیلتر کردن سر و صدا های اضافی تنظیمات خاصی را اعمال می کنند که از ویژگی های مثبت بکار رفته در تکنولوژی هدست ها می باشد.

مزایا و معایب استفاده از هدست های بلوتوثی

آزاد بودن دست هنگام استفاده

در این حالت تلفن همراه را دور از بدن روی میز قرار داده و هر دو دست آزاد بوده و نیاز به نگه داشتن موبایل نیست.

در زمان رانندگی با استفاده از هدست های بلوتوثی احتمال رخ دادن خطر و حواس پرتی راننده کمتر می شود.

برای استفاده های طولانی مدت ممکن است به دلیل سنگینی خود هدست و همچنین به دلیل صدای تماس های دریافتی گوش را تحت تاثیر قرار دهد.

دکمه کوچکی که برای پاسخ دادن به تماس ها باید به آن فشار وارد کرد آنقدر کوچک است که باید چندین بار آن را فشار داد تا عمل کند.

برای خرید هدست های بلوتوثی باید توجه کرد که هدف از استفاده چیست؟ بعضی‌هدست ها برای موسیقی مناسب هستند، در حالی که برخی دیگر برای بازی های کامپیوتری مناسب می باشند.

بازدید : ۱۱۶ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.