نقد و برسی قطعات کامپیوتر

۶ علائم خرابی لپ تاپ | آیا لپ تاپم نیاز به تعمیر دارد؟

در این مقاله قصد داریم شش نشانه که لپتاپ شما نیاز به بازدید از تعمیرگاه دارد را برای شما تحلیل کرده و راهکارهایی برای افزایش طول عمر لپتاپتان ارائه کنیم

چگونه یک وب کم خوب برای تولید محتوا انتخاب کنیم ؟

در این مقاله از بروزکالا در مورد وب­ کم خوب برای تولید محتوا صحبت خواهیم کرد .جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد وب­ کم خوب برای تولید محتوا کلیک کنید.

هر آن چیزی که باید درباره اسپیکر مانیتور کامپیوتر بدانید !!!

در این مقاله از بروزکالا در مورد اینکه آیا مانیتور کامپیوتر اسپیکر دارد؟ صحبت خواهیم کرد .جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آیا مانیتور کامپیوتر اسپیکر دارد؟ کلیک کنید.

آموزش جامع نحوه فعالسازی اسپیکر مانیتور

در این مقاله از بروزکالا در مورد اینکه چگونه اسپیکر مانیتور را فعال کنیم؟ صحبت خواهیم کرد .جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه اسپیکر مانیتور را فعال کنیم؟ کلیک کنید.

آموزش روشن کردن وب کم لپتاپ و فعال کردن آن

در این مقاله از بروزکالا در مورد نحوه روشن کردن وب کم لپتاپ و فعال کردن آن و همچنین در مورد راه اندازی وب کم جانبی بر روی ویندوز صحبت خواهیم کرد

آموزش جامع نحوه امتحان کردن وبکم [ بررسی گام به گام ]

در این مقاله از سایت بروزکالا در مورد اینکه چطور وب‌ کم را امتحان کنیم؟ صحبت می‌کنیم - جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چطور وب‌ کم را امتحان کنیم؟ کلیک کنید.

چگونه به کامپیوتر وای فای اضافه کنیم؟

در این مقاله از سایت بروزکالا به بحث وای فای کامپیوتر می‌پردازیم و به شما توضیح می‌دم چگونه به کامپیوتر وای فای وصل کنید یا اگر کیس کامپیوترتان جای وای فای نداشت، چه کنید

آموزش گام به گام نحوه اتصال کیس کامپیوتر به تلویزیون

در این مقاله از سایت بروزکالا در مورد آیا کیس کامپیوتر به تلویزیون وصل می‌شود صحبت می‌کنیم - جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اتصال کیس کامپیوتر به تلویزیون کلیک کنید.

مراحل اورکلاک کردن کارت گرافیک [براحتی آب خوردن با انجام 5 مرحله!!!]

در این مقاله از بروز کالا در مورد این صحبت میکنیم که چگونه کارت گرافیک را اورکلاک کنیم؟ - جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اورکلاک کارت گرافیک بر روی لینک بالا کلیک کنید.

چند نوع کارت گرافیک داریم؟ [بررسی 4 دسته کارت گرافیکی]

در این مقاله از بروز کالا در مورد این صحبت میکنیم که چند نوع کارت گرافیک داریم؟ - جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کارت گرافیک بر روی لینک بالا کلیک کنید.