اخبار تکنولوژی

نمایشگاه CES : تکنولوژی مبارزه باCOVID-19 و اهمیت رایانه شخصی

ویروس جهانی COVID-19 توجه صنعت فناوری را به خود جلب کرده است و باعث پیشرفت در تکنولوژی های مقابله با آن و سایر تکنولوژی ها شده است.

رونمایی سامسونگ از جدیدترین تلویزیون های MicroLED و NeoQLED

تلویزیون های جدید MicroLED سامسونگ در سه اندازه در دسترس خواهند بود و فناوری پنل تلویزیون های Neo QLED به روزرسانی شده است.

بهترین پردازنده مرکزی برای بازی در سال 2020

همانطور که کارت گرافیک های انویدیا در عرض چند ثانیه به فروش می رسد ، پردازنده های سری Ryzen 5000 AMD نیز به همان سرعت به فروش رسید.

راهنمای خرید تلویزیون سامسونگ

ما نگاهی می اندازیم به اینکه آخرین دامنه های ارائه شده در زمینۀ تلویزیون ها، برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد انتخاب مورد مناسب.

اولین تست های Intel Iris Xe Max 

اولین CPU گسسته اینتل برای لپ تاپ ها می تواند پردازش هوش مصنوعی در آینده را تسریع کند ، اما گیمرها نباید خیلی هیجان زده شوند.

آخرین اخبار بیت کوین

بیت کوین (BTC) توسط فرد یا گروهی مستعار به نام Satoshi Nakamoto در سال 2008 اختراع شد و اولین ارز رمزپایه ماندگار در جهان است. این هفته قیمت بین کوین رکورد زد.

سیستم های کامپیوتری گیمینگ

با وجود جذابیت و سادگی کنسول های بازd ، کامپیوترهای رومیزی هنوز زنده هستند. امروزه تقریباً در نظر هر خریدار رایانه های شخصی است که یک کامپیوتر با قدرت داشته باشند.

چرا مکینتاش جدید M1 اپل Face ID ندارند؟

MacBook Air جدید ، 13 MacBook Proو Mac mini دارای معماری مشترکی هستند که بر اساس تراشۀ M1 که توسط اپل طراحی شده، ساخه شده است.

بهترین کادو برای کریسمس

اینترنت یک مرکز خرید کاملاً نامرتب و ماموت است و باعث می شود راه انتخاب شما برای انتخاب هدایا به خودی خود یک وظیفه باشد.

AirPods Max جدیدترین و لوکس ترین هدفون اپل

تعداد بسیار زیادی از مردم در تمام طول سال، منتظر هدفون های بی سیم اپل بوده ایم. این روز ها AirPods Max بسیار بیش از حد به گوش همه رسیده است.