اینترنت رایگان گوگل در اختیار هندی ها

 اینترنت  رایگان گوگل در اختیار هندی ها
اینترنت رایگان گوگل وارد سرزمین هندی ها شد. درواقع شرکت گوگل تصمیم دارد اینترنت رایگان خود را به مرور در اختیار بسیاری از شرکت ها قرار دهد. اینترنت رایگان هند در اختیار کاربران قرار گرفت. این اینترنت می تواند به مردمی با فرهنگ های مختلف کمک کند به سرعت با هندی ها ارتباط برقرار کنند.

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۳۹۷/۳/۲۹

کشور هند به عنوان کشوری  وسیع با فرهنگ‌های متفاوت در نظر گرفته می شود. در حال حاضر ، صدها میلیون نفر  از مردم  این کشور به اینترنت دسترسی ندارند. بر همین اساس نیز شرکت گوگل به عنوان غول فناوری شناخته شده این عرصه، تصمیم دارد اینترنت رایگان را وارد ایستگاه های قطار هند کند.

اگر اهل دیدن فیلم های هندی باشید به خوبی می دانید که هندی ها، به قطار علاقه خاصی دارند. اما اگر بدانید که اینترنت مورد استفاده هندی ها در ایستگاه های قطار در شرف رایگان شدن قرار دارد، چه نظری می دهید؟

شاید جالب باشد بدانید که روزانه ۱۰ میلیون نفر در هندوستان از شبکه حمل‌ونقل ریلی استفاده می کنند که بسیاری از آن‌ها به دلیل در دسترس نبودن  زیرساخت‌ها دسترسی چندانی  به اینترنت ندارند.

در این میان شرکت گوگل به هندی ها  قول داده است اینترنتی با سرعت بالایی را به کاربران خود ارائه دهد به طوری که ویدئو‌های HD بدون مشکل سریع لود شده و پخش شود.

گوگل از این که تعداد بیشتری از افراد امکان مشاهده تبلیغاتش را داشته باشند قطعا سود خواهد برد.اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که  نخست وزیر هند نیز از این تحولات و توسعه زیرساخت‌های اینترنت توسط کمپانی‌های گوگل و مایکروسافت حمایت کرده است.

بازدید : ۱۴ نفر

پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس در پرچمدار سامسونگ

اسناد FCC مربوط به سامسونگ گلکسی S10e، S10 و S10+حکایت از پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس دارد


اخبار زمان عرضه و قیمت آیفون 11 جدید

احتمالا مهم ترین چیز آیفون اپل 2019 دوربینش است


در سال‌های اخیر گوشی‌های ال جی نیز سودآوری نداشته‌اند

با کاهش فروش ۱۷ درصدی گوشی‌های هوشمند در دو سال پیاپی، گوشی‌های ال جی نیز سودآوری نداشته‌اند. آیا LG از گردونه رقابت‌ سنگین میان برندهای گوشی همراه خارج میشود ؟!


رزیدنت اویل 2 شکار زامبی در راه موفقیت بزرگ

این هفته رقابت بین بازی های جدید آنلاین استیم و استودیو اپیک گیمز بسیار بالا گرفته است، در حالی که بازی های زامبی (برای بار سوم یا چهارم) بسیار روی دور افتاده اند، با توجه به شایعات نسخه جدیدی از نینتندو سویچ در برنامه ریزی ها پیگیری می شود.به خبر ها برسیم.


شارژ بیسیم معکوس سامسونگ گلکسی S10

اسناد FCC مربوط به سامسونگ گلکسی S10e، S10 و S10+حکایت از پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس دارد