021-66453272

اینترنت رایگان گوگل در اختیار هندی ها

 اینترنت  رایگان گوگل در اختیار هندی ها
اینترنت رایگان گوگل وارد سرزمین هندی ها شد. درواقع شرکت گوگل تصمیم دارد اینترنت رایگان خود را به مرور در اختیار بسیاری از شرکت ها قرار دهد. اینترنت رایگان هند در اختیار کاربران قرار گرفت. این اینترنت می تواند به مردمی با فرهنگ های مختلف کمک کند به سرعت با هندی ها ارتباط برقرار کنند.

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۳۹۷/۳/۲۹

کشور هند به عنوان کشوری  وسیع با فرهنگ‌های متفاوت در نظر گرفته می شود. در حال حاضر ، صدها میلیون نفر  از مردم  این کشور به اینترنت دسترسی ندارند. بر همین اساس نیز شرکت گوگل به عنوان غول فناوری شناخته شده این عرصه، تصمیم دارد اینترنت رایگان را وارد ایستگاه های قطار هند کند.

اگر اهل دیدن فیلم های هندی باشید به خوبی می دانید که هندی ها، به قطار علاقه خاصی دارند. اما اگر بدانید که اینترنت مورد استفاده هندی ها در ایستگاه های قطار در شرف رایگان شدن قرار دارد، چه نظری می دهید؟

شاید جالب باشد بدانید که روزانه ۱۰ میلیون نفر در هندوستان از شبکه حمل‌ونقل ریلی استفاده می کنند که بسیاری از آن‌ها به دلیل در دسترس نبودن  زیرساخت‌ها دسترسی چندانی  به اینترنت ندارند.

در این میان شرکت گوگل به هندی ها  قول داده است اینترنتی با سرعت بالایی را به کاربران خود ارائه دهد به طوری که ویدئو‌های HD بدون مشکل سریع لود شده و پخش شود.

گوگل از این که تعداد بیشتری از افراد امکان مشاهده تبلیغاتش را داشته باشند قطعا سود خواهد برد.اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که  نخست وزیر هند نیز از این تحولات و توسعه زیرساخت‌های اینترنت توسط کمپانی‌های گوگل و مایکروسافت حمایت کرده است.

بازدید : ۷۹ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.