اینترنت رایگان گوگل در اختیار هندی ها

 اینترنت  رایگان گوگل در اختیار هندی ها
اینترنت رایگان گوگل وارد سرزمین هندی ها شد. درواقع شرکت گوگل تصمیم دارد اینترنت رایگان خود را به مرور در اختیار بسیاری از شرکت ها قرار دهد. اینترنت رایگان هند در اختیار کاربران قرار گرفت. این اینترنت می تواند به مردمی با فرهنگ های مختلف کمک کند به سرعت با هندی ها ارتباط برقرار کنند.

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۳۹۷/۳/۲۹

کشور هند به عنوان کشوری  وسیع با فرهنگ‌های متفاوت در نظر گرفته می شود. در حال حاضر ، صدها میلیون نفر  از مردم  این کشور به اینترنت دسترسی ندارند. بر همین اساس نیز شرکت گوگل به عنوان غول فناوری شناخته شده این عرصه، تصمیم دارد اینترنت رایگان را وارد ایستگاه های قطار هند کند.

اگر اهل دیدن فیلم های هندی باشید به خوبی می دانید که هندی ها، به قطار علاقه خاصی دارند. اما اگر بدانید که اینترنت مورد استفاده هندی ها در ایستگاه های قطار در شرف رایگان شدن قرار دارد، چه نظری می دهید؟

شاید جالب باشد بدانید که روزانه ۱۰ میلیون نفر در هندوستان از شبکه حمل‌ونقل ریلی استفاده می کنند که بسیاری از آن‌ها به دلیل در دسترس نبودن  زیرساخت‌ها دسترسی چندانی  به اینترنت ندارند.

در این میان شرکت گوگل به هندی ها  قول داده است اینترنتی با سرعت بالایی را به کاربران خود ارائه دهد به طوری که ویدئو‌های HD بدون مشکل سریع لود شده و پخش شود.

گوگل از این که تعداد بیشتری از افراد امکان مشاهده تبلیغاتش را داشته باشند قطعا سود خواهد برد.اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که  نخست وزیر هند نیز از این تحولات و توسعه زیرساخت‌های اینترنت توسط کمپانی‌های گوگل و مایکروسافت حمایت کرده است.

بازدید : ۲۲ نفر

تونر

تونر یک مخلوط پودری می باشد که در پرینتر های لیزری و فتوکپی استفاده می شود تا متن یا تصویر مورد نظر بر روی کاغذ از طریق کارتریج تونر چاپ شود.


دستگاه های ماینینگ

برای استخراج ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین احتیاج به برق ارزان و سخت افزار مناسب می باشد.


لپ تاپ های گیمینگ

یک رایانه شخصی برای بازی کردن می باشند، در واقع برای بازی های ویدئویی طراحی شده اند.


لپ تاپ های لنوو

Lenovo یک شرکت فن آوری چند ملیتی چینی است که مقر آن در پکن، چین و موریسویل، کارولینای شمالی است که در زمینه های طراحی، توسعه، تولید و فروش کامپیوتر های شخصی (لپ تاپ)، گوشی های هوشمند، دستگاه های ذخیره سازی الکترونیکی و ... فعالیت می کند.


ساعت سیکو قسمت دوم

با تصمیم کینتارو هاتوری شاهد آغاز نوآوری های بی سابقه ای در عرصه ساعت بوده ایم. او همیشه یک قدم جلوتر از بقیه پیش می رفت.