حساب کاربری

یا

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

چیزهایی که هنگام خرید یک پاور بانک باید بدانید - قسمت دوم

                         
3- ظرفیت

ظرفیت یک پاور بانک یکی از مهمترین ویژگی هایی است که هنگام خرید برای چنین وسیله ای مورد بررسی قرار می گیرد. این ویژگی تعیین خواهد کرد که چند بار می تواند دستگاه را شارژ کند وظرفیت پاور بانک را تا چه اندازه افزایش دهد. ظرفیت در mAH یا مایل Ampere Hour اندازه گیری می شود. دستگاه هایی که می توانند شارژ شوند معمولا ظرفیت نشان داده شده با استفاده از اندازه گیری مشابه دارند. برای دریافت تصویر بهتر از چند بار که یک پاور بانک می تواند یک باتری از یک دستگاه را شارژ کند، کافی است که ظرفیت پاور بانک را به ظرفیت باتری دستگاه تقسیم کنید. به عنوان مثال یک پاور بانک 3000 میلی آمپر می تواند دو بار 1500 میلی آمپر باتری را شارژ کند. مهم است که بدانیم پاور بانک های با ظرفیت بالا سنگین تر هستند.

چگونه بهترین پاور بانک را انتخاب کنید

پاور بانکها بیشتر اوقات از یک مورد اضافی به یک ابزار مورد علاقه تبدیل می شود، برای کسانی که دوست دارند سفر کنند و از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود بدون وقفه، حتی اگر هیچ منبع برق در اطراف وجود نداشته باشد، استفاده کنند. هنگام صحبت در مورد چگونگی انتخاب پاور بانک ما در نهایت به دنبال کمی ریاضی هستیم. یک پاور بانک نباید سنگین باشد.

توزیع قدرت حتی در تمام بنادر آن با خروجی 5 ولت و در حدود 2.1 A در اوج است. هنگام شارژ کردن یک دستگاه واحد، حداکثر تعداد آمپر در پورت را فراهم می کند که باعث می شود تا یک باتری گوشی هوشمند از صفر تا 90 دقیقه کامل شود.

برند های معروف پاور بانک در سال 2018

Anker PowerCore 10000

GETIHU Phone Charger 10000

RAVPower 22000

EasyACC 20000

Aibocn 10000