چیزهایی که هنگام خرید یک پاور بانک باید بدانید - قسمت اول


1- قیمت و کیفیت

 

قیمت و کیفیت یک پاور بانک به طور عمده توسط ظرفیت و ساخت آن تعیین می شود. این ترکیبی از هر دو است که می تواند تعیین کند که کدام محصولات ارزش پول را دارند و کدام یک از آنها باید نادیده گرفته شود. این همچنین شامل نوع باتری مورد استفاده و ویژگی های اضافی مانند حفاظت بیش از حد شارژ و قابل حمل بودن آن است. لازم به ذکر است که قابلیت حمل یک پاور بانک نیز به ظرفیت آن بستگی دارد. وزن و اندازه یک پاور بانک در مقایسه با ظرفیت آن افزایش می یابد. این جنبه ها باید مورد توجه قرار گیرد زیرا قابلیت حمل و نقل می تواند موضوعی باشد برای کسانی که نیاز به نور دارند و نیاز به اشیاء سبک دارند. پاور بانک های سبک تر می توانند در یک کوله پشتی حمل شوند، در حالی که ظرفیت های بزرگ نیاز به فضای بیشتری دارد.

2- شارژ USB


حتی اگر شارژ USB فقط یک ویژگی است اما بسیار مهم است. یک پاور بانک که با شارژ USB همراه است می تواند برای چندین دستگاه استفاده شود. تلفن های همراه، تبلت ها و سایر ابزارهای پشتیبانی از شارژ .

این ویژگی سازگاری را بهبود می بخشد و دامنه استفاده آن را گسترش می دهد. پاور بانک های با کیفیت  تمام کابل های مورد نیاز برای شارژ دستگاه های مختلفی که از مینی USB، میکرو USB یا شارژر رعد و برق استفاده می کنند، می آیند.