021-66453272

چیزهایی که هنگام خرید یک پاور بانک باید بدانید - قسمت اول

چیزهایی که هنگام خرید یک پاور بانک باید بدانید - قسمت اول
امروزه ابزارهای مدرن باید به منبع تغذیه بیشتری متصل شوند. چیزهای ساده مانند یک گوشی هوشمند، یک تبلت، یک باتری بزرگ که به اندازه کافی برای قدرت دستگاه برای یک روز کامل نیاز است، ندارند. چیزهایی مانند لپ تاپ ها که به مدت بیش از چهار ساعت باتری ندارند، حتی بدتر می شوند که پاور بانک ها یک راه حل مناسب را ارائه می دهند که می تواند انرژی بیشتری برای این دستگاه ها عرضه کند. در اینجا اطلاعات مهمی برای خرید یک پاور بانک ارائه داده می شود.

تاریخ نگارش : پنجشنبه ۱۳۹۸/۲/۱۲


1- قیمت و کیفیت

 

قیمت و کیفیت یک پاور بانک به طور عمده توسط ظرفیت و ساخت آن تعیین می شود. این ترکیبی از هر دو است که می تواند تعیین کند که کدام محصولات ارزش پول را دارند و کدام یک از آنها باید نادیده گرفته شود. این همچنین شامل نوع باتری مورد استفاده و ویژگی های اضافی مانند حفاظت بیش از حد شارژ و قابل حمل بودن آن است. لازم به ذکر است که قابلیت حمل یک پاور بانک نیز به ظرفیت آن بستگی دارد. وزن و اندازه یک پاور بانک در مقایسه با ظرفیت آن افزایش می یابد. این جنبه ها باید مورد توجه قرار گیرد زیرا قابلیت حمل و نقل می تواند موضوعی باشد برای کسانی که نیاز به نور دارند و نیاز به اشیاء سبک دارند. پاور بانک های سبک تر می توانند در یک کوله پشتی حمل شوند، در حالی که ظرفیت های بزرگ نیاز به فضای بیشتری دارد.

2- شارژ USB


حتی اگر شارژ USB فقط یک ویژگی است اما بسیار مهم است. یک پاور بانک که با شارژ USB همراه است می تواند برای چندین دستگاه استفاده شود. تلفن های همراه، تبلت ها و سایر ابزارهای پشتیبانی از شارژ .

این ویژگی سازگاری را بهبود می بخشد و دامنه استفاده آن را گسترش می دهد. پاور بانک های با کیفیت  تمام کابل های مورد نیاز برای شارژ دستگاه های مختلفی که از مینی USB، میکرو USB یا شارژر رعد و برق استفاده می کنند، می آیند.

بازدید : ۱۱۰ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.