حساب کاربری

یا

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

اطلاعات درباره برخی برند های لپ تاپ

Asus

شرکت رایانه ای ایسوستک امروزه با نام ایسوس شناخته شده است و نام اختصاری آن Asus می باشد، از بزرگترین شرکت های تولید کننده رایانه در کشور تایوان می باشد. این شرکت توسط ۴ مهندس کامپیوتر که در شرکت رایانه ای ایسر فعالیت می کردند تاسیس شد. شرکت ایسوس در سال ۲۰۱۹ بیش تر از ۱۵ درصد آمار فروشِ بهترین لپ تاپ های آمازون را در اختیار دارد.

مدل های لپ تاپ تولید شده ایسوس تقریبا تمام برنامه ها را با نسخه های ارزان و یا حتی رایگان در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد (مثل برنامه chrom برای دانش آموزان).

از دیگر محصولات شرکت ایسوس میتوان مادربورد، رایانه شخصی، لپ تاپ، ال سی دی، تلفن همراه و ... را می توان نام برد

چند مدل از پروفروش ترین لپ تاپ های ایسوس :

1.ASUS k 556UR i5 8GB 1TB 2GB

2.ASUS k 542UF i5 12GB 1TB 2GB

Apple

شرکت اپل در آوریل سال ۱۹۷۶ توسط استیو جابز، استیووزیناک و رونالد وین تاسیس شد که امروزه از محبوبت زیادی در میان عموم برخوردار می باشد. از ویژگی های مثبتی که می توان برای این شرکت نام برد خدمات گرانتی عالی آن است.

از پر فروش ترین مدل های لپ تاپ :

لپ تاپ ۱۵ اینچی اپل مدل ۲۰۱۷ MacBook Pro MPTT2 همراه با تاچ بار

 

Lenovo

لنوو نام شرکت رایانه ای چینی و چند ملیتی است که از بزرگترین شرکت های تولید و توزیع کننده لپ تاپ ها و رایانه های شخصی می باشد. این شرکت ابتدا در سال ۱۹۶۳ با نام اصلی لجند تاسیس شد. لپ تاپ های لنو در حالت کلی به ۵ دسته  Think pad , yoga , legion , ideapad تقسیم می شود.

بعد از شرکت های اچ پی، ایسر و دل شرکت لنوو چهارمین شرکت بزرگ در زمینه فروش رایانه های شخصی اعلام شده است.

پرفروش ترین مدل های لپ تاپ لنوو :

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل Ideapad 320 – AJ

ACRE

شرکت ایسر در سال ۱۹۷۶ توسط استن شی و همسر او کارولین تاسیس شد و محصولات متعددی همچون لپ تاپ ها، لوازم های جانبی و گوشی های هوشمند و ... را دارا می باشد.

این شرکت بیش از هزاران کارمند در سراسر جهان دارد که در کشور های استرالیا، اروپا، هند، اندونزی و امریکای شمالی مشغول به انجام کار در دفتر های مرکزی موجود در این کشور ها می باشند.

از پرفروش ترین مدل لپ تاپ ایسر مدل زیر می باشد.

لپ تاپ ۱۵ اینچی ایسر مدل Aspire ES1-533-C7TG