021-66453272

خرید کنسول بازی

خرید کنسول بازی
اگر فکر می کنید در مورد خرید PS4 مشکل دارید، ما برای کمک به شما اینجا هستیم. در مورد اینکه آیا برای خرید PS4 Slim یا PS4 Pro، برای بهترین بازی ها در پلتفرم و چگونگی تعیین خدمات برای شما اطلاعاتی جمع آوری کرده ایم. راهنمای خرید کامل PS4 شما اینجاست.

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۷

اگر شما در بازار برای خرید PS4 هستید، تصمیم اولیه ای که لازم دارید، این است که آیا شما PS4 Slim یا PS4 Pro را می خواهید داشته باشید. برای تصمیم گیری، شما عمدتا باید در مورد تلویزیون خود فکر کنید. اگر شما یک تلویزیون 4K دارید یا قصد دارید به زودی آن را ارتقا دهید،. بیشتر بازی ها در تلویزیون جدید شما نشان خواهد داده شد.

 

اگر شما تلویزیون 4K ندارید و قصد ندارید به زودی آن را ارتقا دهید، PS4 استاندارد فقط خوب خواهد بود.

Image result for PS 4

PS4 Slim خرید :

با پلی استیشن 4 به تنهایی می تواند بازی های بسیار خوبی را داشته باشید. اما اگر می خواهید این بازی ها را آنلاین دنبال کنید همانطور که بسیاری از بازی ها امروزه نیازمند به جریان موسیقی، فیلم ها، نمایش های تلویزیونی و غیره هستند، شما باید بهPlus PlayStation مشترک شوید. از آنجا که سرویس های آنلاین PlayStation3 رایگان بود، ممکن است به نظر هزینه اضافه ماهانه باشد، اما PlayStation Plus ارزش زیادی را به همراه می آورد. به شما خدمات بازی آنلاین را ارائه می دهد و این امکان را به شما می دهد که با دوستان و غریبه ها بازی کنید که امروزه برای بسیاری از بزرگترین بازی ها الزامی است. همچنین شما می توانید بازی های رایگان در هر ماه را انتخاب کنید که بسیاری از آنها بسیار خوب و جذاب است. سرانجام، تخفیف های منحصر به فردی در بازی های دیجیتال در PlayStation Store دریافت خواهید کرد.

Image result for PS 4

سرویس اشتراک دیگر PlayStation 4 ممکن است در نظر بگیرد PlayStation Now است. PlayStation Now اساسا Netflix برای بازی است. این به شما اجازه می دهد تا انتخابی بیش از 650 بازی PS4 ، PS3 و PS2 را به طور مستقیم با کنسول خود (یا PC) انجام دهید. تنها نکته این است که شما نمی توانید بازی ها را دانلود کنید، بنابراین برای اتصال همه داده ها به یک اتصال سریع و پایدار به اینترنت نیاز دارید.

 

هیچ کس PS4 را تنها برای خدمات خریداری نمی کند - بازی ها ستاره واقعی نمایش هستند.

بازدید : ۱۵۴ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.