نقد و بررسی مانیتور ۲۴ اینچ Full HD LED ال جی M47VQ-P

نقد و بررسی مانیتور ۲۴ اینچ Full HD LED ال جی M47VQ-P – مانیتورها نقش مهمی در کیفیتی که ما از سیستم خود دریافت می کنیم دارند. یک مانیتور می تواند برای یک کاربر بهتر باشد و دیگری ممکن است که چندان مورد علاقه ی شما نباشد. این مانیتور ها از جنبه های مختلفی با هم تفاوت دارند. فناوری که در آن ها استفاده شده است یکی از مواردی است که می تواند در کیفیت تصویر دریافتی بسیار موثر باشد. اما تنها فناوری به کار رفته در سیستم مانیتور شما تعیین کننده نیست و باید به  عوامل مهم دیگر برای انتخاب مانیتور خود توجه کنید.

اندازه ی مانیتور یکی از عوامل تعیین کننده در انتخاب آن توسط شما می باشد. شاید شما فضای کافی برای یک مانیتور برای یک اندازه ی بزرگ نداشته باشید و یا این که به یک مانیتور کوچک تر بیشتر علاقه داشته باشید و یا این که برعکس ممکن است شما به مانیتوری که در حد امکان ابعاد بزرگی داشته باشد علاقه داشته باشید. پس قبل از هر کاری در مورد ویژگی های مانیتور خود تحقیق کنید.

مانیتور ۲۴ اینچ Full HD LED ال جی M47VQ-P

در این جا ما به شما مانیتور ۲۴ اینچ Full HD LED M47VQ-P را معرفی می کنیم که از بین محصولات مانیتوری ما، می توانید آن را برای خرید انتخاب کنید. اندازه ی این مانیتور به طور نسبی بیشتر از اکثر مانیتورهای دیگر می باشد و اگر شما علاقه به داشتن مانیتوری با ابعاد بزرگ تر هستید، مانیتور ۲۴ اینچ Full HD LED ال جی M47VQ-P  می تواند جزو بهترین گزینه ها برای شما باشد.

مانیتور ۲۴ اینچ Full HD LED ال جی M47VQ-P دارای ابعاد برابر با ۵۷۷ * ۴۳۸ * ۱۹۷ می باشد. از طرف دیگر وزن آن هم نسبت به مانیتورهای سایز کوچکتر، بالاتر و برابر با ۲٫۸ کیلوگرم می باشد. شاید تا به حال این دو مشخصه برای شما بالاترین اهمیت را داشته باشند، اما اگر می خواهیم با قابلیت های دیگر این دستگاه آشنا شوید، باید بگوییم که نوع پنل این مانیتور TN بوده و دارای نور پس زمینه ی LED که بر اساس فناوری استفاده از دیود های نوری است.

 مانیتور ۲۴ اینچ Full HD LED ال جی M47VQ-P

مانیتور ۲۴ اینچ Full HD LED ال جی M47VQ-P دارای رزولوشن ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰ است و با توجه به تعداد پیکسل هایی دارد می تواند یک تصویر FULL HD را برای نمایش به شما عرضه کند. علاوه بر این می توان از این مانیتور برای نشان دادن تصاویری با ۱۶٫۷ میلیون رنگ استفاده کرد. زمان پاسخ گویی مانیتور ۲۴ اینچ Full HD LED ال جی M47VQ-P بسیار کوتاه تر از بسیاری از محصولات دیگر و برابر با ۱ تا ۳ ثانیه می باشد.

از طرف دیگر، شدت روشنایی این دیوایس برابر با ۲۵۰ کاندولا بر متر مربع است و نسبت تصویر آن هم برابر با ۱۶:۹ است. با توجه به مطالب گفته شده مانیتور ۲۴ اینچ Full HD LED ال جی M47VQ-P دارای کیفیتی بسیار بیشتر از نمونه های مشابه است و با دارا بودن اندازه ای بزرگ تر می تواند برای کاربرانی که به دنبال یک صفحه نمایش بزرگ تر به همراه کیفیت بالاتر هستند بسیار مناسب می باشد. در آخر باید ذکر کنیم که این مانیتور هم چنین دارای توان مصرفی ۲۲ وات است.

برای خرید مانیتور ۲۴ اینچ Full HD LED ال جی M47VQ-P کلیک کنید.