021-66453272

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش ۴ K

 Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K
Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.

تاریخ نگارش : یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۱۹

 ZenBook Pro Duo دارای یک صفحه نمایش 4 Kاست. پانل 15 اینچ 16: 9 OLED وجود دارد که به طور معمول صفحه نمایش آن را بر روی یک لپ تاپ پیدا می کنید، سپس یک صفحه نمایش 32 پین اییو "ScreenPad Plus" به طور مستقیم بالای صفحه کلید است همان عرض و نیم ارتفاع.

با این حال، بر خلاف نوار لمسی، ScreenPad Plus  هیچ کاری را از ZenBook Pro Duo دور نمی کند، به جز احتمالا عمر باتری .Asus شامل یک صفحه کلید کامل با ردیف تابع، از جمله یک کلید فرار است و صفحه لمسی به طور مستقیم به سمت راست قرار گرفته است. طراحی بسیار شبیه به لپ تاپ های بازی Asphalt Droid Asus را دارد، هنوز هم لنز نور به شما اجازه می دهد که از صفحه لمسی به عنوان یک عدد پد استفاده کنید. HP اخیرا سعی کرد چیزی مشابه را نیز داشته باشد، اما صفحه دوم آن بسیار کوچکتر بود.

 Asus برخی از نرم افزارهای ScreenPad Plus را ساخته است که باعث می شود تا آن ها بیشتر از یک پنل کنترل ثانویه باشند، اما شما همچنین می توانید از آن به عنوان یک مانیتور کامل یا حتی دو مانیتور استفاده کنید اگر می خواهید آن را به دو مانیتور کوچکتر 16: 9 1080 p تقسیم کنید. شما همچنین می توانید آن را به عنوان یک برنامه افزودنی از صفحه اصلی تنظیم کنید، بنابراین وب سایت ها از بالای صفحه کلید به سمت بالا حرکت می کنند، که بسیار ناخوشایند است.
 ZenBook Pro Duo پردازشگر هشت هسته ای اینتل Core i9 با پردازنده گرافیکی Nvidia RTX 2060 است. چهار میکروفون دوربینی طراحی شده است برای استفاده با Alexa و یک نور آبی Echo- style در لبه پایین وجود دارد که با دستورات صوتی فعال می شود. این پورت  Thunderbolt 3، دو پورت USB-A، یک هدفون جک و یک پورت HDMI کامل است.

عملکردی که در زمان کوتاه با استفاده از ZenBook Pro Duo به دست می آید، بدون هیچ گونه سکته حتی در هنگام نسخه ی نمایشی نرم افزار ویرایش ویدئو بوده است. این لپ تاپ نسبتا خوب با وزن 2.5 کیلوگرمی (حدود 5.5 پوند) است. همچنین انتظار می رود که عمر باتری خود را در جایی نزدیک به آن دسته از محصولات قرار دهد.

 Asus همچنین مدل ارزانتر و کوچکتر 14 اینچی را ZenBook Duo نامیده است. طراحی و مفهوم اساسا یکسان است، اما هر دو صفحه نمایش کامل HD به جای 4K  است، گزینه Core i9 وجود دارد، و GPU گسسته شده به شدت به MX250 کاهش یافته است.

 Asus قیمت  ZenBook Pro Duo یا ZenBook Duo را اعلام نکرده است، اما انتظار می رود که در سه ماهه سوم سال جاری به اطلاع برسد.

 

بازدید : ۴۰۹ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.