021-66453272

تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ

تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ
تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ نمایش برنامه‌های تلویزیونی و آی تیونز و پشتیبانی ایر پلی ۲ را در بهار ۲۰۱۹ شروع می‌کنند

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۵

امروز شرکت صنایع الکترونیک سامسونگ اعلام کرد که از آغاز بهار امسال در تلویزیون‌های هوشمند سال ۲۰۱۹ از برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌های آی تیونز و ایر پلی ۲ اپل پشتیبانی می‌شود. این شرکت پشتیبانی از این برنامه آی تیونز و... در تلویزیون‌های هوشمند ۲۰۱۸ را منوط به به‌روز رساندن برنامه‌های دائمی آن دانست. در هر صنعتی ابتدا برنامه‌های کاربردی نشان‌دهنده فیلم‌های جدید آی تیونز و برنامه‌های تلویزیونی تنها از طریق تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ در بیش از صد کشور آغاز به کار می‌کند. همچنین در بیش از صد و نود کشور در سطح جهان از ایر پلی ۲ در این تلویزیون‌ها پشتیبانی خواهد شد.
 
مشتریان با نصب برنامه کاربردی آی تیونز و برنامه‌های تلویزیونی می‌توانند به منبع (کتابخانه) آی تیونز دسترسی داشته باشند و فروشگاه آی تیونز را برای خرید یا کرایه فیلم از میان گلچینی از صدها هزار فیلم و سریال شامل مجموعه وسیعی از فیلم‌های باکیفیت 4k جست‌وجو کنند. این برنامه‌ها از همان آغاز نمایش خود را با سرویس‌های تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ مانند راهنمای جهانی، بیکس بای (دستیار مجازی) و جست‌وجوی جدید آغاز کرد و تجربه استفاده از ‌بسترهای نرم‌افزاری (پلتفرم‌ها) سامسونگ ادامه یافت.
 
مشتریان این شرکت با پشتیبانی ایر پلی ۲ می‌توانند بدون تلاش اضافه ویدئوها، عکس‌ها، موسیقی‌ها و نوارهای صوتی را تماشا کنند و از طریق دستگاه‌های شرکت اپل مستقیم به تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ مانند QLED 4K و تلویزیون‌های باکیفیت تصویری 8k، تلویزیون‌هایی با قاب و سبک زندگی جدید بمانند دیگر مدل‌های این دستگاه‌ها باکیفیتی HD و UHD دسترسی داشته باشند.
تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ تا شناخته شدن به‌عنوان بزرگ‌ترین بستر نرم‌افزاری سرگرمی در بازار و پیشتازی در سطح جهانی رشد کرده است.
 
وون جین لی، معاون اجرایی شرکت، درباره سرویس‌های تجاری نمایش‌های مجازی در صنایع الکترونیک سامسونگ می‌گوید: «به خاطر کار با پیشتازان صنایع که باعث شده است حجم عظیمی از خدمات محتوایی به بسترهای نرم‌افزاری تلویزیون‌های هوشمند ما منتقل شود، به خود می‌بالیم. افزودن محتوای بیشتر، ارزش و کاربردپذیری بسترهای نرم‌افزاری وسیع‌تر را از طریق آی تیونز و ایر پلی که مناسب همگان است به صاحبان تلویزیون‌های سامسونگ اهدا می‌کند.»
 
ادی کو، معاون ارشد نرم‌افزارهای اینترنتی و سرویس‌های دستگاه‌های اپل می‌گوید: «انتظار داریم باتجربه آی تیونز و ایر پلی ۲ بتوانیم مشتریان بیشتری را در سطح جهان به‌وسیله تلویزیون‌های هوشمندمان جذب کنیم، بدین‌وسیله کاربران گوشی‌های آیفون، آی پدها و رایانه‌های مک می‌توانند راه دیگری برای دست یافتن به محتوای دلخواهشان از طریق بزرگ‌ترین صفحه‌های نمایش انتخاب کنند.»
 
 
بازدید : ۲۶۸ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.