021-66453272

لیست شرکت‌هایی که برای واردات کالا ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفته‌اند

 لیست شرکت‌هایی که برای واردات کالا ارز 4200 تومانی گرفته‌اند
بروزکالا - بالاخره بانک مرکزی لیست شرکت‌هایی که برای واردات کالا ارز 4200 تومانی گرفته‌اند را منتشر کرد.این لیست نشان می‌دهد از 21 فروردین تاکنون، بیش از 36 میلیون یورو به واردکنندگان برخی قطعات کامپیوتر پرداخت شده است.

تاریخ نگارش : یکشنبه ۱۳۹۷/۴/۱۰

از آنجایی که این لیست دربرگیرنده تمامی شرکت‌هایی که دلار 4200 تومانی گرفته‌اند نیست، نمی‌تواند مرجع مناسبی برای تشخیص آزاد یا دولتی بودن ارزی که با آن کالا وارد شده است باشد. در هر صورت حالا می دانیم برخی شرکت‌های آشنا و حتی کمتر شناخته شده بازار کامپیوتر، ارز دولتی گرفته‌اند.

این لیست نشان می‌دهد 11 شرکت تحت عنوان واردات «صفحه کلید کامپیوتر»، در مجموع 335,406 یورو ارز دولتی گرفته‌اند. یکی از دریافت کنندگان ارز دولتی برای واردات کیبورد «شرکت راه و ساختمان آریا ارشک خورموج» است که 74,200 یورو ارز دولتی از بانک دریافت کرده است.

در عین حال 8 شرکت تحت عنوان واردات «کامپیوتر شخصی» 814,390 یورو ارز دولتی دریافت کرده‌اند. یکی از نام‌های این لیست که جلب توجه می‌کند، شرکت «تافت بافت بروجن» است که به استناد صفحه اختصاصی این شرکت در وب سایت «سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران»، در زمینه بافت موکت فعالیت می‌کند.

این لیست نشان می‌دهد 34 شرکت تحت عنوان واردات «لپ تاپ (نوت بوک)»، در مجموع 35,089,026 یورو ارز دولتی دریافت کرده‌اند. در این لیست نیز شرکت جنجالی «نودیس پرداز» به چشم می‌خورد که در مجموع 1,737,414 یورو تحت عنوان واردات لپ تاپ دریافت کرده است. بالاترین رقم لیست واردکنندگان لپ تاپ مربوط به شرکت «سورین پخش رایانه» است که 8,826,723 یورو ارز دولتی دریافت کرده است.

همچنین 9 شرکت نیز تحت عنوان واردات «ماوس کامپیوتر» ، در مجموع  226,826 یورو ارز دولتی دریافت کرده‌اند.

شاید بد نباشد بدانید 8 شرکت نیز برای واردات تبلت، در مجموع 4,578,396 یورو ارز دولتی گرفته‌اند.

بازدید : ۲۶۸ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.