AMD و معرفی چند مدل دوچرخه

در حالی که بسیاری از کاربران و گیمرها در انتظار پاسخ AMD به کارت‌های گرافیک قدرتمند NVIDIA GeForce RTX 30 هستند، تیم قرمز در عین ناباوری با معرفی چند دوچرخه، به طور رسمی وارد بازار تولید دوچرخه‌ها شد. در ادامه با دوچرخه‌های  AMD Custom Cruiser Bike و Custom Mountain Bike آشنا شوید.

کارت‌های گرافیک NVIDIA GeForce RTX 30 با قدرتی فراتر از انتظار، نشان داده‌اند که رقابت با آنها کار بسیاری دشواری خواهد بود. حتی بسیاری از خریداران کارت‌های گرافیک نسل پیش نیز از قدرت پایین کارت‌های گرافیک خود در برابر Ampereها با خبر شده و به دنبال فروش آنها هستند. در همین حال بسیاری از کاربران و گیمرها در انتظار معرفی کارت‌های گرافیک Radeon RX 6000 یا Big NAVIهای مشهور هستند تا پاسخ این شرکت به کارت‌های گرافیک انویدیا را مشاهده کنند.

اما در عین ناباوری، این کمپانی در روزهای اخیر اقدام به معرفی دوچرخه‌های جدید خود کرده است. شاید در ابتدا این خبر یک شوخی به نظر برسد، اما در نهایت باید بدانید که این یک خبر واقعی بوده و AMD به طور رسمی وارد حوزه تولید انواع دوچرخه شده است. دوچرخه‌های جدید AMD به عنوان محصولات جدید این کمپانی، در وب سایت AMD Fan Shop آماده خرید هستند.

AMD Custom Cruiser و AMD Custom Mountain اسامی دوچرخه‌های جدید AMD هستند که با قیمت 299 دلار، از این فروشگاه قابل خرید هستند. AMD اعلام کرده است که با هزینه ارسال 50 دلاری، آنها را به هر نقطه از خاک آمریکا ارسال می‌کند. AMD Custom Mountain یک دوچرخه XT است. Custom Mountain از سیستم 21 دنده‌ای، ساخت شرکت شیمانو بهره برده و دارای چرخ‌های 26 اینچی و همچنین سیستم تعلیق دوگانه است. سیستم ترمزهای پیشرفته و قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی، از دیگر ویژگی‌های آن به شمار می‌روند.
 

دوچرخه Custom Cruiser را می‌توان یک دوچرخه ساده‌تر دانست که فاقد دنده بوده و برای ترددهای شهری مناسب است. این دوچرخه از سیستم ترمز Coaster Brake یا همان ترمز با پدال معکوس بهره می‌برد. هر دو دوچرخه در رنگ آمیزی های گوناگون عرضه شده و حتی تایرها نیز در رنگ آمیزی های متفاوت قابل انتخاب هستند. بر روی بدنه و بخش‌هایی دوچرخه نام AMD نیز درج شده است. به هر حال دوچرخه‌های AMD دارای قیمت نسبتاً مناسب و ویژگی‌های جالب توجهی برای طرفداران هستند که شاید در زمان نامناسبی معرفی شده‌اند.