نقد و بررسی فکس پاناسونیک Panasonic FP-701CX | مجله اینترنتی بروزکالا

فکس پاناسونیک مدل FP-701CX یکی از فکس هایی است که می توانید آن را در بازار محصولات گوشی های تلفن و فکس ها برای خرید پیدا کنید. همه ی ما می دانیم که شرکت پاناسونیک از بهترین ارائه دهنده گان گوشی های تلفن و فکس در بازار محصولاتی می باشد که دارای بالا ترین کیفیت در محصول های تولیدی خود می باشد.

اما شاید در ابتدا و قبل از خرید فکس شما تمایل داشته باشید تا از مشخصه های این محصول آگاهی پیدا کنید. این امرباعث شناخت بهتر شما از محصول می شود و شما قادر خواهید بود به صورت بهتر به مقایسه این دیوایس با سایر محصولات موجود در بازار بپردازید و در نتیجه یک انتخاب بهتر برای فکسی که می خواهید در هر محیطی استفاده کنید را داشته باشید. برای همین ما در این بخش به معرفی فکس پاناسونیک مدل FP-701CX که از گزینه های بسیار عالی موجود در بازار است پرداخته ایم تا به شما در این راه کمک کوچکی نموده و خرید بهتری را برای شما فراهم کنیم.

فکس پاناسونیک FP-701CX

فکس پاناسونیک مدل FP-701CX دارای حافظه ی مناسبی نسبت به دیگر فکس ها است و حافظه ای برابر با ۲۸ برگ پشتیبانی می کند. می توانید در کنار استفاده از قابلیت های این محصول برای فکس در زمان مورد نیاز، به طور عادی از آن به عنوان یک گوشی تلفن هم برای ارتباط با جاهای دیگر که می تواند اداره ها و یا ارگان های دیگر و حتی خانه ی خودتان باشد استفاده کنید.

تعداد حافظه ی دفتر تلفن فکس پاناسونیک FP-701CX برابر با ۱۰۰ عدد می باشد و توان ذخیره ی تا ۱۰۰ شماره تلفن را دارد. از طرف دیگر دارای بلندگوی دیجیتال می باشد و شماره های تماس گیرندگان هم به طور خودکار در صفحه نمایش آن قبل دیدن است.

فکس پاناسونیک مدل FP-701CX دارای سرعت مودم ۱۴٫۴ کیلو بیت بر ثانیه است که برای کربرد های مورد نظر که در زمینه ی فکس داد ها می باشد، سرعت قابل قبولی است. از طرف دیگر امکان اسکن کردن برگه های مختلف با استفاده از فکس پاناسونیک FP-701CX وجود دارد و می توانید، آن ها برای ارسال به جاهای دیگر با استفاده از همین محصول اسکن کنید.

 فکس پاناسونیک FP-701CX

از طرف دیگر در سینی موجود در فکس پاناسونیک FP-701CX می توانید تا ۵۰ برگه ی A4 را که دارای ضخامت معمول می باشند را برای استفاده از آن ها در مواقع نیاز ذخیره کنید. با توجه به مشخصه های گفته شده برای این دستگاه، می توان گفت که استفاده از آن برای بسیاری از اداره ها و سازمان ها برای کاربردهای مختلف مورد نیاز می تواند یکی از راه های آسان کردن کارهای مورد نیاز در زمینه ی ارسال مدارک مختلف باشد.

با دارا بود امکان تغذیه ی خودکار که برای شما امکان ظرفیت تغذیه ی اتوماتیک تا ۱۰ برگ را فراهم می کند، می توانید با سهولت بیشتری از این محصول بهره برداری کنید. فناوری مورد استفاده در فکس پاناسونیک FP-701CX یکی از فناوری های رایج مورد استفاده در فکس ها می باشد که بر اساس فناوری موجود در تکنولوژی چاپ کاربنی است و می تواند برای شما یک عملکرد قابل قبول را در ارسال و فکس داد ها فراهم کند.

برای خرید فکس پاناسونیک FP-701CX کلیک کنید.