نقد و بررسی اسکنر عکس کانن مدل CanoScan LiDE 220

فناوری های مدرن که اکنون بخش جدایی ناپذیری از زندگی ما شده اند و دائما در حال تغییر و تحول هستند. اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 220 نمونه بارز این تحول است و به عنوان یکی از کارآمدترین اسکنرهای عکس بازار حاضر در نظر گرفته می شود. اگر در جستجوی اسکنر عکس جدید هستید بهتر است اسکنر کانن CanoScan LiDE 220 را در نظر بگیرید.

اسکنر CanoScan LiDE 220

CanoScan LiDE 220 یک اسکنر شیک، فوق العاده جمع و جور و بسیار کارآمد است که شرکت کانن آن را به بازار عرضه کرده است. این دستگاه نسبت به LiDE110 و LiDE120 پیشرفته تر است و برای افراد حرفه ای تر مناسب می باشد. LiDE 220 برای افرادی که از صنعت عکاسی کسب درآمد می کنند و یا افرادی که می خواهند برخی از عکس های مورد علاقه خود را اسکن کنند هم کاربرد دارد.

امکانات

  • برخی از قابلیت های اصلی LiDE 220 شامل موارد زیر است:
  • وضوح تصویر حداکثر ۴۸۰۰x400 پیکسل اپتیکال
  • عمق رنگ ۴۸ بیتی
  • اسکن سرعت بالا در فقط ۱۰ ثانیه
  • دارای دکمه های EZ
  • حالت اسکن خودکار

با وضوح تصویری ۴۸۰۰x4800 پیکسل، رنگ های تصاویر شما بسیار عالی است. قابلیت اسکن تصاویر در عرض چند ثانیه انجام می شود و این باعث می شود که هر کسی که به دنبال صرفه جویی در وقت است به این اسکنر جذب شوند. این دستگاه دارای ۵ دکمه EZ است که به کاربر امکان اسکن، کپی، ایجاد PDF یا ارسال فایل ها به محیط ابررا به صورت بسیار سریعتر و ساده تر از سایر دستگاه ها فراهم می آورد. حتی اسکن خودکار وجود دارد که به دستگاه اجازه می دهد تا فرمت و نوع سند اصلی که اسکن می شود به طور خودکار تشخیص داده شود، با این دستگاه با یک کلیک ساده می توانید تصاویر خود را اسکن و ذخیره کنید. قابلیت های دیگری در این دیوایس وجود دارد اما اینها نمونه هایی از مهم ترین قابلیت های دستگاه می باشد.

سرعت اسکن و کیفیت عکس

اینجا جایی است که اسکنر LIDE 220 وارد ماجرا می شود. همانطور که گفته شد با عمق رنگ ۴۸ بیتی و وضوح اپتیکال حداکثر ۴۸۰۰x4800 پیکسل بیش از یک میلیون رنگ وجود دارد اسکن های پیشرفته ۱۹۲۰۰x19200 پیکسل تصاویر واضح و با رنگ های دقیقی را ایجاد می کند. علاوه بر این دستگاه به شما اجازه می دهد تا در عرض ۱۰ ثانیه اسنادی که به اندازه یک نامه است را اسکن کتد و به یکی از سریعترین اسکنرهای موجود در بازار تبدیل شود.

مزایا

LIDE 220 به کاربران این امکان را می دهد تا از سنسورهای CIS با وضوح فوق العاده ۴۸۰۰x4800 پیکسل لذت ببرند. این دستگاه به کاربران اجازه می دهد تا در وقت خود صرفه جویی کنند چون در عرض ۱۰ ثانیه عکس ها را با کیفیت عالی اسکن می کند.

معایب

مانند هر دستگاه دیگر LIDE 220 هم دارای معایبی است به طور مثال برخی از کاربران گزارش داده اند که این اسکنر پشتیبانی ضعیفی از ویندوز ۱۰ دارد.

نتیجه گیری

Canon Canoscan LIDE 220 یک اسکنر ارزان قیمت، سریع، قدرتمند است و بازخورد بسیار قابل ملاحظه ای را ارائه می دهد این بدان معناست که خرید آن را توصیه می کنیم. در کل این دستگاه بدون شک یکی از قابل اطمینان ترین اسکنرهای عکسی است که در حال حاضر در بازار وجود دارد. افرادی که با مشکل فضا مواجه هستند می توانند از این دستگاه استفاده کنند، Canon Canoscan LIDE 220 با وجود ابعاد جمع و جوری که دارد می تواند فضای کمی از میز شما را اشغال کند.

برای خرید اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 220 کلیک کنید.