تصویر لو رفته از شارژر وایرلس گلکسی نوت 9؛ دارای دو جایگاه شارژ

در ابتدای این ماجرا همه فکر کردیم که این میزان انرژی بیش‌تر احتمالا برای افزایش سرعت شارژ است. اما با توجه به اطلاعات تازه منتشر شده این شارژر دارای دو جایگاه شارژ است و به همین خاطر به انرژی بیش‌تری نیاز داشته است و خبری از سرعت شارژ بیش‌تر نخواهد بود.

تصویری که از جعبه این شارژر منتشر شده است، نشان می‌دهد نام آن قرار است Wireless Charger Duo باشد. این شارژر دارای دو جایگاه برای شارژ وایرلس خواهد بود، یکی از آن‌ها ایستاده و دیگری کوچک‌تر و خوابیده است. شارژر استاده احتمالا دارای قابلیت تغییر حالت به خوابیده نیز خواهد بود و برای گوشی هوشمند طراحی شده است. اما پد شارژ کوچک‌تر اضافه شده برای شارژ ساعت هوشمند جدید این کمپانی یعنی Galaxy Watch طراحی شده است. این شارژر قطعا برای رقابت با Apple AirPower که می‌تواند تا سه دستگاه را همزمان شارژ کند طراحی شده است. با توجه به سابقه سامسونگ در شارژ وایرلس، سامسونگ باید این ایده را زودتر عملی می‌کرد. البته اپل هنوز AirPower را به بازار عرضه نکرده است حتی با اینکه یک سال از معرفی آن گذشته است

اطلاعاتی در مورد تغییرات قیمت این شارژر منتشر نشده است. البته طبق یک منبع قیمت این محصول 53.49 دلار خواهد بود ولی این مقدار کاملا غیر واقعی است چرا که شارژر های قبلی سامسونگ حدود 60 دلار قیمت داشتند.

این محصول احتمالا در بعضی تخفیف‌های سامسونگ به طور رایگان در کنار نوت 9 فروخته شود