021-66453272

انواع ارز های دیجیتال

انواع ارز های دیجیتال
_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.

تاریخ نگارش : چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۱۵

لیت کوین توسط چارلی لی فارغ التحصیل MIT و مهندس سابق گوگل ایجاد شده است.

این ارز دیجیتال بر مبنای یک شبکه پرداخت جهانی، منبعی باز است که توسط هیچ یک از مقامات مرکزی کنترل نمی شود.

از بسیاری جهات لیت کوین نیز همانند بیت کوین بوده و به غیر از توسعه دهندگان تعداد روزافزونی از بازرگانان از این ارز استفاده می کنند.

 

_Zcash (ZEC)

یک ارز دیجیتال غیر متمرکز که در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد.

به نظر می رسد حریم خصوصی، امنیت از ویژگی های مثبت برای انتخاب، در زمان معاملات می باشد.

این ادعا در باره ی zcash وجود دارد که امنیت و حریم خصوصی آن در همه معاملات حفظ می شود و حتی جزئیات شامل فرستنده، گیرنده و مقدار باقی مانده به صورت پنهان محفوظ خواهد ماند.

در واقع zcash این اجازه را می دهد که محتوا با رمز گذاری و استفاده از روش های رمز نگاری پیشرفته معاملات محافظت شده بمانند.

_Dash

در اصل به نام تاریکوین شناخته می شود و یک نسخه قدیمی تر از بیت کوین می باشد و در شبکه اصلی کلاسیک غیرمتمرکز استفاده می شود که تقریبا معاملات را غیر قابل شناسایی می کنند.

این ارز توسط Evan Duffield ایجاد و توسعه داده شد و می توان با بهره گیری از CPU و یا GPU آن را استخراج کرد.

در ژانویه سال ۲۰۱۴ Dash یک رشد رو به افزایش همراه با موفقیت را تجربه کرده است.

 

_Monero

مونرو یکی دیگر از ارز های امن، خصوصی و غیر قابل شناسایی است که در آوریل ۲۰۱۴ راه اندازی شد و در مدت زمان کوتاهی، علاقه مندان زیادی در میان جامعه به خود جذب کرد.

مونرو با استفاده از تکنیک های خاصی با نام ring signatures حریم خصوصی کاملی را فراهم آورده است که با استفاده از این تکنیک یک گروه از امضاهای رمز نگاری که شامل حداقل یک شرکت کننده واقعی می باشد، ظاهر می شود.

_Cardano (ADA)

چارلز کینسون یکی از بنیان گذاران ارز دیجیتال اتروم در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ cardano را راه اندازی کرد.

برای طرفداران این ارز دیجیتال مزایای بسیاری ارائه شده است در واقع گفته شده است ADA قصد دارد برخی از مشکلات را در همه جای دنیا حل کند.

همچنین امیدوار است با مسائل مربوط به پرداخت های بین المللی مقابله کند‌، هرچند این موضوع خوشایند است اما هزینه زیادی در بر دارد.

بازدید : ۲۹۵ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.