021-66453272

۳راه آسان برای آرشیو همه فیلم های نمایش داده شده مورد علاقه خود در اینستاگرام

3راه آسان برای آرشیو همه فیلم های نمایش داده شده مورد علاقه خود در اینستاگرام
ما 3 روش مختلف برای دانلود و سازماندهی تمام ویدیوهای مورد علاقه Instagram خود را گرد هم آورده ایم و به اشتراک گذاشته ایم که چگونه ویدیوهای Instagram را برای اشتراک مجدد یا ذخیره سازی محتوا ذخیره کنیم.

تاریخ نگارش : دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۶


دانلود ویدئو برای نمایش مشخصات عمومی (آندروید)

این برنامه آندروید اجازه می دهد تا شما به دانلود تصاویر و فیلم ها بپردازید، به علاوه به شما اجازه می دهد تا برچسب ها را از Instagram کپی کنید. برای استفاده از برنامه،  URL ویدیو را در برنامه Instagram کپی کنید و سپس آن را در برنامه دانلود ویدیو قرار دهید. شما می توانید ویدیو را به اشتراک بگذارید یا آن را بفروشید.


InstaSave  آندروید و  iOS instasave


InstaSave
 یک گزینه عالی برای کاربران اندرویدی است. هنگام مرور اینستاگرم، سه نقطه در گوشه سمت راست بالای ویدیو مورد نظرتان را بزنید تا ذخیره شود. سپس URL Copy Share را از منوی نتیجه انتخاب کنید و InstaSave  را باز کنید. سپس این ویدیو در فید شما لیست شده است. پیکان پایین زیر آخرین ویدیو را ضربه بزنید و   Save را انتخاب کنید - تمام فیلم ها و عکس های ذخیره شده شما در این خوراک InstaSave ظاهر می شود.

 Instagram سریع (برای  (iOS

چگونه برای ذخیره فیلم های نمایش مشخصات عمومی به سرعت برای repost forFormerly Insta Save ، این برنامه برای مدت زمان طولانی بوده است. همانطور که نام جدید می گوید، به شما اجازه می دهد تا سریعا عکس ها و فیلم ها را دانلود کنید و سپس آنها را در Instagram بازپرداخت کنید. با تایپ کردن یک نام کاربری، می توانید محتوای آن را در برنامه جستجو کنید.

بازدید : ۱۰۳ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.