021-66453272

ذخیره سازی فیلم های اینستاگرام

ذخیره سازی فیلم های اینستاگرام
با توجه به Hootsuite، Instagram بیش از 1 میلیارد کاربر در هر ماه دارد و تعداد افرادی که از ویدیو استفاده می کنند هر ساله 80 درصد افزایش می یابد. برای گرفتن عکس یا ذخیره یک عکس واحد، صرفه جویی در فیلم ها از پلت فرم کمی مشکل تر است - اما غیر ممکن نیست.

تاریخ نگارش : یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۵

InstantSave

توسط Gramblast یک ابزار برای دانلود رسانه Instagram در یک مرورگر است. همانطور که احتمالا انتظار دارید، این روند نسبتا ساده است. پیوند را به پست Instagram عمومی کپی کنید، روی دانلود گرام کلیک کنید وبعد از مدت کوتاهی دانلود یک فایل MP4 را خواهید داشت.


 IFTTT

تمام فرآیند بایگانی را به صورت خودکار انجام می دهد. با این حال، اول شما باید هر دو حساب  Dropbox و IFTTT  را تنظیم کنید. هنگامی که برای هر دو از آنها ثبت نام می کنید، فیلم های Instagram Save خود را به گزینه پوشه Dropbox در وب سایت IFTTT انتخاب کنید. پس از آن، شما باید مجوز IFTTT را برای دسترسی به حسابهای Instagram و Dropbox خود بگذارید.
شما می توانید انتخاب کنید که فیلم ها به حساب Dropbox مرتبط ذخیره شوند. شما می توانید محرک های خاصی برای ذخیره فیلم هایی که شما به طور خاص دوست داشتید یا فیلم هایی که به Instagram آپلود کرده اید ایجاد کنید. فیلم ها به Dropbox به عنوان فایل های MP4 پشتیبانی می شوند.


Savefromweb

نه تنها به شما اجازه می دهد فیلم ها را از Instagram دانلود کنید، بلکه آلبوم ها، عکس ها، تصاویر نمایه و داستان ها را نیز می توانید مشاهده کنید. همه شما نیاز به URL از Instagram است. نگران نباشید URL را به وب سایت کپی کرده و بارگذاری کنید و دانلود را فشار دهید. پس از آن به یک صفحه نمایش هدایت می شود که شما را به "دانلود" یا "بازگشت به خانه" هدایت می کند. پس از بارگیری، فایل به طور خودکار در پوشه ی دانلود شما در رایانه شما ذخیره می شود.

بازدید : ۷۸ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.