021-66453272

تابستان امسال منتظر جزئیات بیشتری از Google Stadia باشید!

 تابستان امسال منتظر جزئیات بیشتری از Google Stadia باشید!
گوگل رسما Stadia را در ماه مارس در 2019 معرفی کرد و این سرویس را به عنوان یک پلت فرم دیجیتال ارائه می دهد که کاربران را قادر می سازد تقریبا با بازی های هر دستگاهی که دارند، بازی کنند. در راه اندازی، از دسکتاپ، لپ تاپ، تلویزیون و تلفن پشتیبانی می کند.

تاریخ نگارش : یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۵

مزایای استفاده از سرویس Google شامل این واقعیت است که شما مجبور نیستید از طریق به روز رسانی اذیت شوید. شما می توانید با گرافیک زیبا تا 4K HDR و نرخ فریم صاف تا 60 FPS لذت ببرید.

از جمله جزئیات دیگر که تا کنون می دانیم، بازی هایی مانند اودیسه Creed Assassin و Doom Aternal قبلا برای این سرویس تایید شده است. گوگل از طریق استودیوی جدید "Stadia Games and Entertainment" از عناوین اول شخص استفاده می کند و همچنین ابزارهای توسعه را برای بیش از 100 استودیوی در سراسر جهان ارسال می کند.

در حال حاضر اطلاعات کاملی از سرویس استریم بازی شرکت گوگل در دست نداریم اما خوشبختانه این شرکت اعلام کرده است که تابستان امسال جزئیات کاملی از سرویس Stadia منتشر می‌کند.
این جزئیات که احتمالاً در طی رویداد مستقلی منتشر می‌شوند، شامل قیمت و نام بازی های موجود نیز خواهند بود.
سرویس استریم بازی Google Stadia می‌تواند صنعت گیم رو متحول کند.

جزئیات قیمت گذاری که ما هنوز در انتظار آن هستیم شامل چگونگی هزینه کنترل Controller Stadia و مدل واقعی قیمت خدمات کلی خواهد بود.

بازدید : ۹۵ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.