021-66453272

جنگ تجاری آمریکا و چین گریبان کنسول‌های بازی را نیز گرفت!

جنگ تجاری آمریکا و چین گریبان کنسول‌های بازی را نیز گرفت!
برای آمریکا اهمیتی ندارد که سونی و نینتندو متعلق به ژاپن هستند و یا مایکروسافت یک شرکت آمریکایی است؛ چون روی این محصولات درج شده است «Made in China»، بر اساس قوانین جدید، شامل ۲۵ درصد مالیات خواهند شد.

تاریخ نگارش : شنبه ۱۳۹۸/۳/۴

در حال حاضر، جنگ تجاری میان چین و ایالات متحده وجود دارد. هر دو کشور در حال افزایش تعرفه ها برای کالاهای وارداتی هستند، به این معنی که هزینه اقلام خاص با 15 درصد یا بیشتر افزایش خواهد یافت. بر اساس گزارشی از علاقه مندان نینتندو، "دفتر نماینده تجارت ایالات متحده ... لیستی از مالیات های وارداتی پیشنهاد شده را به درخواست رئیس جمهور دونالد ترومپ" منتشر کرد. " متاسفانه، کنسول‌های بازی ویدئویی در لیست قرار دارند.

با توجه به این که مالیات واردات در حال حاضر تنها 10 درصد است، این کاملا افزایش است که در نهایت توسط مصرف کنندگان پرداخت خواهد شد.

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا این شرکت‌ها حاضرند برای نپرداختن این مالیات ۲۵ درصدی محصولات خود را در خاک آمریکا تولید کنند؟

بازدید : ۲۱۹ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.