نقد و بررسی پردازنده مرکزی اينتل مدل Core™ i7-2600

پردازنده مرکزی اينتل مدل Core™ i7-2600 عضوی از پردازنده های نسل دوم Intel Core است که سرعت و عملکرد مطلوبی را ارائه می دهد و فرقی ندارد که شما پردازنده را برای ایجاد و ویرایش فیلم های با کیفیت بالا می خواهید یا می خواهید گیم های سه بعدی را بازی کنید و یا فقط یک مرور ساده در اینترنت دارید، این پردازنده عملکرد مورد نیاز شما را ارائه می دهد.

Core™ i7-2600 یک پردازنده 4 هسته ای است که با سرعت 3.4 گیگاهرتز کار می کند و دارای حافظه کش سطح سوم 8 مگابایتی است و از سوکت LGA 1155 استفاده می کند. این پردازنده مجموعه ای قابلیت ها را دارد که از این بین می توان به فناوری توربو بوست اینتل، فناوری Intel Hyper-Threading و فناوری مجازی سازی اشاره کرد که سرعت و بهره وری محاسبات را بهبود می بخشند.

فناوری های بصری داخلی مانند Clear Video و InTru3D از پخش با کیفیت بالا و خش بلوری پشتیبانی می کنند. همانطور که اشاره کردیم این پردازنده دارای 4 هسته، سرعت 3.4 گیگاهرتزی و حافظه کش سطح سوم 8 مگابایتی می باشد که این حافظه کش به صورت پویا و بر اساس حجم کار به هر هسته پردازنده اختصاص داده می شود. این امر باعث کاهش تاخیر و بهبود عملکرد می شود.

علاوه بر این، پردازنده مرکزی Core i7-2600 از برنامه Advanced Vector Extensions استفاده می کند که مجموعه ای از دستورالعمل ها را برای بهبود عملکرد نرم افزار برای برنامه های فشرده مانند پردازش صوتی، رمزگذاری صوتی و برنامه های ویرایش تصویر و فیلم ارائه می دهد. با فناوری Intel Turbo Boost Technology 2.0 این پردازنده می تواند حداکثر سرعت 3.8 گیگاهرتز را اجرا کند. این فناوری به صورت پویا فرکانس پردازنده را مطابق نیاز افزایش می دهد.

 پردازنده مرکزی اينتل مدل Core™ i7-2600

فناوری Hyper-Threading Intel به هر یک از چهار هسته پردازنده Core i7 این امکان را می دهد تا به صورت همزمان چند کار را اجرا کند و باعث بهبود مالتی تسکینگ و سرعت بخشیدن به جریان کار و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر می شود. این باعث می شود که سیستم شما پاسخگوتر شود. Core i7-2600 یک تجربه گرافیکی یکپارچع را ارائه می دهد و نیاز به کارت گرافیک مستقل را کاهش می دهد و باعث کاهش مصرف برق و هزینه سیستم می شود. پردازنده گرافیکی دارای سرعت گرافیکی 850 مگاهرتزی است و رد صورت فعال بودن حالت توربو سرعت را به 1350 مگاهرتز می رساند.

Intel Quick Sync Video تبدیل سریع فایل های ویدیویی را برای پلیرهای رسانه ای قابل حمل یا اشتراک گذاری آنلاین امکان پذیر می سازد. تصاویر واضح و رنگ ها طبیعی و زنده هستند. این قابلیت کیفیت بالا و واضح و پخش بلو-ری را فراهم می سازد. گرافیک HD عملکرد سه بعدی پیشرفته را برای بازی ها بدون لگ و تاخیر فراهم می آورد. پردازنده همچنین به قابلیت Intel InTru3D مجهز شده است که قابلیت پخش استروسکوپی سه بعدی بلو ری را با وضوح کاکل 1080p و صدای عالی از طریق HDMI 1.4 فراهم می اورد.

فناوری مجازی سازی اینتل به چند محیط مجازی اجازه می دهد تا روی یک بستر سخت افزاری کار کنند. این نرم افزار قابلیت مدیریت بهتر، محدود کردن زمان خرابی و حفظ بهره وری را با جداسازی فعالیت های محاسباتی در پارتیشن های جداگانه را ارائه می دهد.

برای خرید پردازنده مرکزی اينتل مدل Core™ i7-2600 کلیک کنید.