هدست بلوتوث جبرا مدل Eclipse

هدست بلوتوث جبرا مدل Eclipse
Jabra Eclipse را به عنوان "سبک ترین هدست تا کنون" با وزن 5.5 گرم می دانند، این هدست یکی از شگفت انگیز ترین قطعات طراحی شده است.

تاریخ نگارش : شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۴

به طور معمول، هدستهای بلوتوث به عنوان یک ابزار مهم برای کارفرمایان خود هستند. با این حال، به لطف فرم باریک و طراحی آن، Eclipseیک قطعه تکنولوژی بسیار ظریفی است که باعث می شود کسانی که می خندند آسان باشند و اذیت نشوند. طراحی آن به شیوه ای است که قاب آن گوش را اذیت نکند و برای افرادی که نمی خواهند همه بدانند که از هدست استفاده می کنند این یک گزینه ایده آل است، چون سایز آن کوچک است.

Eclipse همراه با سه مجموعه از راهنمایی های گوش، یک اسکنر شارژر کوچک و یک کابل میکرو USB در جعبه وجود دارد. هدست جبرا در 2 رنگ سفید یا سیاه عرضه می شود.

                                                     

اتصال بلوتوث محدود :گالری تصاویر

اتصال Eclipse تنها 1 یا 2 ثانیه طول کشد. البته اتصال سریع، بلوتوث همواره از راه دور نیست.

اغلب هدست های بلوتوث که معمولا استفاده می شود ارتباطات خود را تا 30 فوت حفظ می کنند حتی با دو دیوار بین گوشی و دستگاه جفت شده. بنابراین 20 پا در هنگام راه رفتن در اطراف خانه، تن صدای شما ضعیف می شود. اما Eclipse بهعنوان یک ابزار حرفه ای برای دریافت تماس hands-free در دفتر بهترین است و تا محدوده 30 متر را ساپورت می کند.

کیفیت صدا در تماس های ویدئویی و صوتی،  صدای تماس گیرندگان شفاف و روشن  HD ) ) می باشد. قابلیت اتصال همزمان به دو گوشی وکاهش نویز هم دارد. تماس گیرندگان کیفیت صدای دلخواه را نیز از طریقEclipse به خوبی دارند، حتی لمس صدای آنها بیشتر از حد نرمال می باشد.

 

 

بازدید : ۳۲ نفر

چاپگرها :

دستگاهی است که متن و گرافیک خروجی را از یک رایانه دریافت می کند و اطلاعات را به کاغذ (ورق های استاندارد) منتقل می کند،. چاپگرها در اندازه، سرعت، پیچیدگی و هزینه متفاوت هستند. به طور کلی، برای چاپ رنگی با وضوح بالا از پرینتر گران تر استفاده می شود.


لپ تاپ :

لپ تاپ در واقع کامپیوتربا تجهیزات کمتر هستند که برخی تولید کنندگان به آن نوت بوک می گویند یا با رایانه قابل حمل و یا رایانه شخصی کوچک نیز معرفی می شود.


کنسول های بازی :

یک وسیله سرگرمی رایانه ای است که واژه کنسول برای تفاوت دستگاهی می باشد و فقط برای انجام بازی خریداری می شود.


ساعت های هوشمند

این ساعت ها مثل موبایل های هوشمند، صفحه های لمسی دارند و برنامه های کاربردی مثل ضربان قلب و نشانه های حیاتی ویا بعضی از برنامه های مبدل مثل ماشین حساب روی آن ها قابل اجرا می باشد. ساعت های هوشمند را رایانه های کوچک روی مچ دست هم می دانند. برند های مختلفی این محصولات را تولید می کنند از جمله اپل و سامسونگ ، سونی و...


خرید کنسول بازی

اگر فکر می کنید در مورد خرید PS4 مشکل دارید، ما برای کمک به شما اینجا هستیم. در مورد اینکه آیا برای خرید PS4 Slim یا PS4 Pro، برای بهترین بازی ها در پلتفرم و چگونگی تعیین خدمات برای شما اطلاعاتی جمع آوری کرده ایم. راهنمای خرید کامل PS4 شما اینجاست.