هدست بلوتوث جبرا مدل Eclipse

به طور معمول، هدستهای بلوتوث به عنوان یک ابزار مهم برای کارفرمایان خود هستند. با این حال، به لطف فرم باریک و طراحی آن، Eclipseیک قطعه تکنولوژی بسیار ظریفی است که باعث می شود کسانی که می خندند آسان باشند و اذیت نشوند. طراحی آن به شیوه ای است که قاب آن گوش را اذیت نکند و برای افرادی که نمی خواهند همه بدانند که از هدست استفاده می کنند این یک گزینه ایده آل است، چون سایز آن کوچک است.

Eclipse همراه با سه مجموعه از راهنمایی های گوش، یک اسکنر شارژر کوچک و یک کابل میکرو USB در جعبه وجود دارد. هدست جبرا در 2 رنگ سفید یا سیاه عرضه می شود.

                                                     

اتصال بلوتوث محدود :گالری تصاویر

اتصال Eclipse تنها 1 یا 2 ثانیه طول کشد. البته اتصال سریع، بلوتوث همواره از راه دور نیست.

اغلب هدست های بلوتوث که معمولا استفاده می شود ارتباطات خود را تا 30 فوت حفظ می کنند حتی با دو دیوار بین گوشی و دستگاه جفت شده. بنابراین 20 پا در هنگام راه رفتن در اطراف خانه، تن صدای شما ضعیف می شود. اما Eclipse بهعنوان یک ابزار حرفه ای برای دریافت تماس hands-free در دفتر بهترین است و تا محدوده 30 متر را ساپورت می کند.

کیفیت صدا در تماس های ویدئویی و صوتی،  صدای تماس گیرندگان شفاف و روشن  HD ) ) می باشد. قابلیت اتصال همزمان به دو گوشی وکاهش نویز هم دارد. تماس گیرندگان کیفیت صدای دلخواه را نیز از طریقEclipse به خوبی دارند، حتی لمس صدای آنها بیشتر از حد نرمال می باشد.