021-66453272

هدست بلوتوث جبرا مدل Eclipse

هدست بلوتوث جبرا مدل Eclipse
Jabra Eclipse را به عنوان "سبک ترین هدست تا کنون" با وزن 5.5 گرم می دانند، این هدست یکی از شگفت انگیز ترین قطعات طراحی شده است.

تاریخ نگارش : شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۴

به طور معمول، هدستهای بلوتوث به عنوان یک ابزار مهم برای کارفرمایان خود هستند. با این حال، به لطف فرم باریک و طراحی آن، Eclipseیک قطعه تکنولوژی بسیار ظریفی است که باعث می شود کسانی که می خندند آسان باشند و اذیت نشوند. طراحی آن به شیوه ای است که قاب آن گوش را اذیت نکند و برای افرادی که نمی خواهند همه بدانند که از هدست استفاده می کنند این یک گزینه ایده آل است، چون سایز آن کوچک است.

Eclipse همراه با سه مجموعه از راهنمایی های گوش، یک اسکنر شارژر کوچک و یک کابل میکرو USB در جعبه وجود دارد. هدست جبرا در 2 رنگ سفید یا سیاه عرضه می شود.

                                                     

اتصال بلوتوث محدود :گالری تصاویر

اتصال Eclipse تنها 1 یا 2 ثانیه طول کشد. البته اتصال سریع، بلوتوث همواره از راه دور نیست.

اغلب هدست های بلوتوث که معمولا استفاده می شود ارتباطات خود را تا 30 فوت حفظ می کنند حتی با دو دیوار بین گوشی و دستگاه جفت شده. بنابراین 20 پا در هنگام راه رفتن در اطراف خانه، تن صدای شما ضعیف می شود. اما Eclipse بهعنوان یک ابزار حرفه ای برای دریافت تماس hands-free در دفتر بهترین است و تا محدوده 30 متر را ساپورت می کند.

کیفیت صدا در تماس های ویدئویی و صوتی،  صدای تماس گیرندگان شفاف و روشن  HD ) ) می باشد. قابلیت اتصال همزمان به دو گوشی وکاهش نویز هم دارد. تماس گیرندگان کیفیت صدای دلخواه را نیز از طریقEclipse به خوبی دارند، حتی لمس صدای آنها بیشتر از حد نرمال می باشد.

 

 

بازدید : ۱۸۸ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.