اتهام تقلب و کلاهبرداری هوآوی را دادگاهی کرد

اتهام تقلب و کلاهبرداری هوآوی را دادگاهی کرد
دو واحد از شرکت تکنولوژی چینی هوآوی به اتهام دسیسه چینی برای دزدی اسرار تجاری T-Mobile آمریکا، برای تاریخ 28 فوریه در سیاتل به دادگاه احضار شدند.

تاریخ نگارش : جمعه ۱۳۹۷/۱۱/۱۲

 وزارت دادگستری آمریکا ادعا کرد که  Huawei Device Co Ltd و Huawei Device USA با دزدی تکنولوژی روباتیک از T-Mobile و برای تست پایداری گوشی های هوشمند مرتکب کلاهبرداری شده اند.
 
 
یک سخنگوی دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه غرب واشنگتن در این باره گفت که نماینده شرکت هوآوی نیز در این جلسه حاضر می شود. هوآوی تاکنون از نظر دادن در این مورد پرهیز کرده است. علاوه براین، دادستانی فدرال بروکلین نیز به صورت جداگانه هوآوی و وابستگانش را به اتهام نقض تحریم های آمریکا علیه ایران محکوم کرده است. این کیفرخواست با 13 قسط مجزا روز دوشنبه عمومی شد. هیچ تاریخ احضاری برای این پرونده مشخص نشده است که این مسئله باعث افزایش تنش ها میان واشنگتن و پکن شده است. T-Mobile هوآوی را به سرقت یک تکنولوژی به نام " Tappy" محکوم می کند. این تکنولوژی توانایی تقلید انگشت های انسان را داشته و برای تست گوشی های هوشمند از آن استفاده می شود. هوای اما می گوید که دو کمپانی مشکلات خود را در این زمینه در سال 2017 حل و فصل کرده اند. این اتهام باعث افزایش فشار دولت آمریکا به بزرگترین سازنده تجهیزات مخابراتی جهان می شود. واشنگتن در تلاش است تا مانع خرید تجهیزات هوآوی توسط کمپانی های آمریکایی شود و به دولت های متحد خود نیز فشار می آورد تا رویکردی مشابه داشته باشند.
 
 
 
بازدید : ۳۵ نفر

پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس در پرچمدار سامسونگ

اسناد FCC مربوط به سامسونگ گلکسی S10e، S10 و S10+حکایت از پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس دارد


اخبار زمان عرضه و قیمت آیفون 11 جدید

احتمالا مهم ترین چیز آیفون اپل 2019 دوربینش است


در سال‌های اخیر گوشی‌های ال جی نیز سودآوری نداشته‌اند

با کاهش فروش ۱۷ درصدی گوشی‌های هوشمند در دو سال پیاپی، گوشی‌های ال جی نیز سودآوری نداشته‌اند. آیا LG از گردونه رقابت‌ سنگین میان برندهای گوشی همراه خارج میشود ؟!


رزیدنت اویل 2 شکار زامبی در راه موفقیت بزرگ

این هفته رقابت بین بازی های جدید آنلاین استیم و استودیو اپیک گیمز بسیار بالا گرفته است، در حالی که بازی های زامبی (برای بار سوم یا چهارم) بسیار روی دور افتاده اند، با توجه به شایعات نسخه جدیدی از نینتندو سویچ در برنامه ریزی ها پیگیری می شود.به خبر ها برسیم.


شارژ بیسیم معکوس سامسونگ گلکسی S10

اسناد FCC مربوط به سامسونگ گلکسی S10e، S10 و S10+حکایت از پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس دارد