021-66453272

اتهام تقلب و کلاهبرداری هوآوی را دادگاهی کرد

اتهام تقلب و کلاهبرداری هوآوی را دادگاهی کرد
دو واحد از شرکت تکنولوژی چینی هوآوی به اتهام دسیسه چینی برای دزدی اسرار تجاری T-Mobile آمریکا، برای تاریخ 28 فوریه در سیاتل به دادگاه احضار شدند.

تاریخ نگارش : جمعه ۱۳۹۷/۱۱/۱۲

 وزارت دادگستری آمریکا ادعا کرد که  Huawei Device Co Ltd و Huawei Device USA با دزدی تکنولوژی روباتیک از T-Mobile و برای تست پایداری گوشی های هوشمند مرتکب کلاهبرداری شده اند.
 
 
یک سخنگوی دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه غرب واشنگتن در این باره گفت که نماینده شرکت هوآوی نیز در این جلسه حاضر می شود. هوآوی تاکنون از نظر دادن در این مورد پرهیز کرده است. علاوه براین، دادستانی فدرال بروکلین نیز به صورت جداگانه هوآوی و وابستگانش را به اتهام نقض تحریم های آمریکا علیه ایران محکوم کرده است. این کیفرخواست با 13 قسط مجزا روز دوشنبه عمومی شد. هیچ تاریخ احضاری برای این پرونده مشخص نشده است که این مسئله باعث افزایش تنش ها میان واشنگتن و پکن شده است. T-Mobile هوآوی را به سرقت یک تکنولوژی به نام " Tappy" محکوم می کند. این تکنولوژی توانایی تقلید انگشت های انسان را داشته و برای تست گوشی های هوشمند از آن استفاده می شود. هوای اما می گوید که دو کمپانی مشکلات خود را در این زمینه در سال 2017 حل و فصل کرده اند. این اتهام باعث افزایش فشار دولت آمریکا به بزرگترین سازنده تجهیزات مخابراتی جهان می شود. واشنگتن در تلاش است تا مانع خرید تجهیزات هوآوی توسط کمپانی های آمریکایی شود و به دولت های متحد خود نیز فشار می آورد تا رویکردی مشابه داشته باشند.
 
 
 
بازدید : ۲۷۶ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.