اتهام تقلب و کلاهبرداری هوآوی را دادگاهی کرد

اتهام تقلب و کلاهبرداری هوآوی را دادگاهی کرد
دو واحد از شرکت تکنولوژی چینی هوآوی به اتهام دسیسه چینی برای دزدی اسرار تجاری T-Mobile آمریکا، برای تاریخ 28 فوریه در سیاتل به دادگاه احضار شدند.

تاریخ نگارش : جمعه ۱۳۹۷/۱۱/۱۲

 وزارت دادگستری آمریکا ادعا کرد که  Huawei Device Co Ltd و Huawei Device USA با دزدی تکنولوژی روباتیک از T-Mobile و برای تست پایداری گوشی های هوشمند مرتکب کلاهبرداری شده اند.
 
 
یک سخنگوی دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه غرب واشنگتن در این باره گفت که نماینده شرکت هوآوی نیز در این جلسه حاضر می شود. هوآوی تاکنون از نظر دادن در این مورد پرهیز کرده است. علاوه براین، دادستانی فدرال بروکلین نیز به صورت جداگانه هوآوی و وابستگانش را به اتهام نقض تحریم های آمریکا علیه ایران محکوم کرده است. این کیفرخواست با 13 قسط مجزا روز دوشنبه عمومی شد. هیچ تاریخ احضاری برای این پرونده مشخص نشده است که این مسئله باعث افزایش تنش ها میان واشنگتن و پکن شده است. T-Mobile هوآوی را به سرقت یک تکنولوژی به نام " Tappy" محکوم می کند. این تکنولوژی توانایی تقلید انگشت های انسان را داشته و برای تست گوشی های هوشمند از آن استفاده می شود. هوای اما می گوید که دو کمپانی مشکلات خود را در این زمینه در سال 2017 حل و فصل کرده اند. این اتهام باعث افزایش فشار دولت آمریکا به بزرگترین سازنده تجهیزات مخابراتی جهان می شود. واشنگتن در تلاش است تا مانع خرید تجهیزات هوآوی توسط کمپانی های آمریکایی شود و به دولت های متحد خود نیز فشار می آورد تا رویکردی مشابه داشته باشند.
 
 
 
بازدید : ۹۲ نفر

ویدئو جعبه باز ساعت جی شاک Baby g

ساعت کاسیو مدل Baby g- ساعتی مناسب بانوان ، کاربری ورزشی و روزمره فرم صفحه گرد ، بنده اسایل ضد زنگ ، بند ساعت رزین عقربه شب تاب ،


لپ تاپ ها و کاربرد آن

لپ تاپ ها شامل تمام اجزای ورودی / خروجی و قابلیت های یک کامپیوتر رومیزی، از جمله صفحه نمایش، بلندگوهای کوچک، یک صفحه کلید، هارد دیسک، درایو نوری، دستگاه های اشاره گر (مانند یک صفحه لمسی یا لایسنس)، یک پردازنده و حافظه می باشد.


تاریخچه لپ تاپ

کمی سخت است که تعیین شود که اولین کامپیوتر قابل حمل و یا لپ تاپ در چه زمانی ساخته شده است. اولین کامپیوترهای قابل حمل، چیزی شبیه به لپ تاپ های تاشو با اندازه کتاب که ما امروزه با آن آشنا هستیم، نبوده است. با این حال، هر دو قابل حمل بودند و در نهایت منجر به توسعه لپ تاپ های سبک نوت بوک شدند.


تکنولوژی CCTV یا همان دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته یک سیستم ویدئو تلویزیونی است که برای نظارت و امنیت استفاده می شود. اولین سیستم دوربین مدار بسته در سال 1942 توسط Siemens AG در آلمان نصب شد که برای موشک های والتر بوش در نظر گرفته شده بود.


پرینتر های سه بعدی

در این پرینترها فرآیندی انجام می گیرد که هر فایل دیجیتالی را به یک شی واقعی تبدیل می کند.