مشکلات امنیتی ۵G و بررسی آن توسط مدیر عامل هواوی

مشکلات امنیتی 5G  و بررسی آن توسط مدیر عامل هواوی
مدیرعامل هواوی هشدار داد که در خلال نگرانی های امنیتی 5G تلفات شغلی پیش رو خواهند داشت... رن ژنگفی، موسس و مدیر ارشد اجرایی شرکت هواوی، بطور علنی هشدار داد ازآنجایی که دولت های بیشتری این شرکت تکنولوژی چینی تحت فشار را از عرضه تجهیزات شبکه 5G منع کرده اند باید تعدیل نیرو کنند.

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲

آقای رن در ایمیلی به کارکنانش نوشت: « ممکن است در سال های پیش رو اوضاع کلی به روشنی آنچه متصور بودیم نباشد، و ما باید خود را برای شرایط سخت آماده کنیم».
وی افزود: اهدافی که به نظر غیر واقعی  میرسند باید بازبینی شوند. و « باید تعدادی از کارمندان میانی را را کنار بگذاریم هزینه کار را پایین بیاوریم».
با بیشتر شدن نگرانی های امنیتی بخاطر هواوی در کشورهای غربی این هشدارها پدیدار شدند.
 
بازداشت منگ وانژو، مدیر مالی ارشد هواوی و دختر آقای رن، در کانادا بنا به  درخواست استرداد امریکا در ماه دسامبر، و دستگیری یکی از عوامل اجرایی هواوی در اوایل این ماه با این ادعا که برای هوش مصنوعی  چین جاسوسی میکرده است، باعث افزایش شک ها به سمت این شرکت تکنولوژی شد.
 
در هفته گذشته آلمان تبدیل شد به آخرین کشوری که اجازه استفاده از تجهیزات هواوی در عرضه 5G  را منع کرد. 
 
گروهی از قانون گذاران دو حزبی در امریکا قانونی را پیشنهاد کردند که این قانون فروش نیمه رسانا های امریکا و دیگر ترکیب های الکترونیکی به هواوی و ZTE را منع میکند، این قانون می تواند تحریم های پیشین علیه هواوی را بیشتر کند.
 
در ماه نوامبر آقای رن، افسر سابق ارتش آزادی بخش خلق چین، در سمینار مدیریت کادر داخلی هشدار داد که را سختی پیش رو دارند. اما روز جمعه، زمانی که این شرکت برای مدیریت بحران رو به رشد قدم برداشته بود، مدیرعامل این خبر را به همه کارکنان فرستاد و در جامعه آنلاین هواوی انتشار کرد.
 
آقای رن در سخنرانی که با اصطلاحات نظامی و کنایه های جنگی آماده شده بود اظهار کرد:« 5G احتمالا نمی تواند به راحتی 4G شود. ممکن است مینی اینجا یا آنجا منفجر شود و اگر انفجار عظیمی در سراسر آن مکان رخ ندهد ما هنوز باید 180000کارمند را تامین کنیم. دستمزدها و حقوق ها و سود سهام ها به بیش از 30 بیلیون دلار امریکا میرسد.
 
پیش بینی ها حاکی از آن بود که سال گذشته درآمد هواوی به 100بیلیون دلار برسد در حالی که درآمد  این شرکت 20سال پیش کم تر از 1بیلیون دلار بود. آقای رن در پیامش گفت که روزهای رشد بدون کنترل سپری شده است.
آقای رن گفت:« در 30سال گذشته همه چیز برایمان بی دردسر گذشت. ما در برهه ای از توسعه استراتژیک بودیم، شرکتمان به شیوه ی مخربی رشد کرد، باید بازبینی کنیم که آیا همه  شرکت های تابعه کارآمدند یا نه.]...[ به منظور دستیابی به پیروزی کامل لازم است تا مقداری بهینه سازی سازمانی اعمال کنیم».
 
مدیر عامل هواوی هم در پیامی که در اکتبر گذشته به مدیران منابع انسانی داد و هم در روز پنجشنبه فراخوان انقلابی در سراسر شرکت را داد.
چند روز پس از اینکه اقای رن، که معمولا از جلب توجه رسانه ها اجتناب می کند، با خبرنگاران بین المللی مصاحبه کرد تا در پاسخ به ادعا های امریکا دست به کار شود این پیام های با صلابت به گوش رسیدند. 
 
 
 
شما میتوانید برای خرید هواوی  از بروزکالا استفاده کنید
بازدید : ۴۵ نفر

پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس در پرچمدار سامسونگ

اسناد FCC مربوط به سامسونگ گلکسی S10e، S10 و S10+حکایت از پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس دارد


اخبار زمان عرضه و قیمت آیفون 11 جدید

احتمالا مهم ترین چیز آیفون اپل 2019 دوربینش است


در سال‌های اخیر گوشی‌های ال جی نیز سودآوری نداشته‌اند

با کاهش فروش ۱۷ درصدی گوشی‌های هوشمند در دو سال پیاپی، گوشی‌های ال جی نیز سودآوری نداشته‌اند. آیا LG از گردونه رقابت‌ سنگین میان برندهای گوشی همراه خارج میشود ؟!


رزیدنت اویل 2 شکار زامبی در راه موفقیت بزرگ

این هفته رقابت بین بازی های جدید آنلاین استیم و استودیو اپیک گیمز بسیار بالا گرفته است، در حالی که بازی های زامبی (برای بار سوم یا چهارم) بسیار روی دور افتاده اند، با توجه به شایعات نسخه جدیدی از نینتندو سویچ در برنامه ریزی ها پیگیری می شود.به خبر ها برسیم.


شارژ بیسیم معکوس سامسونگ گلکسی S10

اسناد FCC مربوط به سامسونگ گلکسی S10e، S10 و S10+حکایت از پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس دارد