با بلوتوث سیگار را ترک کنید!

با بلوتوث سیگار را ترک کنید!
بروز کالا- گروهی از پژوهشگران نوعی پاکت سیگار هوشمند طراحی کرده اند که می تواند نرخ وابستگی به استعمال دخانیات را کاهش دهد. این پاکت سیگار هوشمند چگونه کار می کند؟

تاریخ نگارش : دوشنبه ۱۳۹۷/۵/۸

نحوه فعالیت این پاکت سیگار در نوع خود بسیار جالب و البته عجیب است.  طراحان این پاکت، سیگار را به شکلی طراحی کرده اند که فقط به فرمان های آنلاین کاربر پاسخ می دهد .

برنامه هایی که ابتدا روی موبایل کاربر نصب شده اند. درواقع کاربر می تواند از طریق این برنامه ها یک سیستم زمانبندی مشخص طراحی کنند و روی اصول سیگار خود را رفته رفته کم کنند.
ماجرای بلوتوث این پاکت سیگار چیست؟

این پاکت با بلوتوث به نرم افزار موبایلی آن وصل می‌شود و باتری آن تا سه ماه دوام می آورد.اتصال بلوتوثی را می توان یکی از برترین شیوه های ارتباطی بین محصولات مختلف هوشمند دانست.

این محصول جدید ساخته شده به افرادی که قصد کنترل یا ترک سیگار را دارند کمک می‌کند و در برنامه موبایلی آن بازی‌هایی برای گذراندن وقت در نظر گرفته شده است.
روش های رایج  ترک سیگار

برای ترک سیگار، باید دارای انگیزه ای قوی باشید. ممکن است شما بخواهید خانواده خود را از دود سیگار محافظت کنید.بهترین دلیل را انتخاب کنید و به خاطر دلیل خود با سیگار کشیدن مبارزه کنید و بدانید که شما موفق‌ترین فرد در ترک سیگار هستید.

۹۵ درصد افراد سیگاری خواهان ترک سیگار، بدون درمان و یا مدیتیشن شکست می‌خورند. دلیل این امر این است که نیکوتین موجود در سیگار یک ماده اعتیادآور است. به طور کلی، مغز عادت کرده که هر روز مقداری نیکوتین را وارد بدن کند. در اثر فقدان نیکوتین، علائم کمبود آن ظاهر می‌شود.
ماده جایگزین برای نیکوتین پیدا کنید

هنگامی که تصمیم به ترک سیگار می‌گیرید، بدن به کمبود نیکوتین پاسخ می‌دهد. علائم کمبود نیکوتین شامل افسردگی، زودرنجی، ناامیدی و بی قراری می‌باشد. ماده جایگزین نیکوتین، این علائم را کاهش می‌دهد.
بروزکالا
تحقیقات نشان می‌دهد که آدامس و قرص‌های دارای نیکوتین می‌توانند شانس ترک سیگار را تا دو برابر افزایش دهند.
قرص‌های نیکوتین‌دار را بدون تجویز پزشک استفاده نکنید

قرص‌هایی وجود دارند که با تاثیر مواد شیمیایی بر مغز، به کاهش سیگارکشیدن کمک می‌کنند. آن‌ها همچنین باعث کاهش رضایتمندی از سیگار کشیدن می‌شوند.
بروز کالا
دیگر داروها، ممکن است به کاهش علائم ناشی از ترک سیگار کمک کنند. ولی تمامی این داروها را باید تحت‌نظر پزشک مصرف کنید، نه به طور خودسرانه.
سیگار های الکترونیکی
بروزکالا
در صرف سیگارهای الکترونیکی افراط نکنید. سیگارهای الترونیکی نیز معایبی دارند .

بازدید : ۶۲ نفر

پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس در پرچمدار سامسونگ

اسناد FCC مربوط به سامسونگ گلکسی S10e، S10 و S10+حکایت از پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس دارد


اخبار زمان عرضه و قیمت آیفون 11 جدید

احتمالا مهم ترین چیز آیفون اپل 2019 دوربینش است


در سال‌های اخیر گوشی‌های ال جی نیز سودآوری نداشته‌اند

با کاهش فروش ۱۷ درصدی گوشی‌های هوشمند در دو سال پیاپی، گوشی‌های ال جی نیز سودآوری نداشته‌اند. آیا LG از گردونه رقابت‌ سنگین میان برندهای گوشی همراه خارج میشود ؟!


رزیدنت اویل 2 شکار زامبی در راه موفقیت بزرگ

این هفته رقابت بین بازی های جدید آنلاین استیم و استودیو اپیک گیمز بسیار بالا گرفته است، در حالی که بازی های زامبی (برای بار سوم یا چهارم) بسیار روی دور افتاده اند، با توجه به شایعات نسخه جدیدی از نینتندو سویچ در برنامه ریزی ها پیگیری می شود.به خبر ها برسیم.


شارژ بیسیم معکوس سامسونگ گلکسی S10

اسناد FCC مربوط به سامسونگ گلکسی S10e، S10 و S10+حکایت از پشتیبانی وای فای 6 و شارژبیسیم معکوس دارد