021-66453272

با بلوتوث سیگار را ترک کنید!

با بلوتوث سیگار را ترک کنید!
بروز کالا- گروهی از پژوهشگران نوعی پاکت سیگار هوشمند طراحی کرده اند که می تواند نرخ وابستگی به استعمال دخانیات را کاهش دهد. این پاکت سیگار هوشمند چگونه کار می کند؟

تاریخ نگارش : دوشنبه ۱۳۹۷/۵/۸

نحوه فعالیت این پاکت سیگار در نوع خود بسیار جالب و البته عجیب است.  طراحان این پاکت، سیگار را به شکلی طراحی کرده اند که فقط به فرمان های آنلاین کاربر پاسخ می دهد .

برنامه هایی که ابتدا روی موبایل کاربر نصب شده اند. درواقع کاربر می تواند از طریق این برنامه ها یک سیستم زمانبندی مشخص طراحی کنند و روی اصول سیگار خود را رفته رفته کم کنند.
ماجرای بلوتوث این پاکت سیگار چیست؟

این پاکت با بلوتوث به نرم افزار موبایلی آن وصل می‌شود و باتری آن تا سه ماه دوام می آورد.اتصال بلوتوثی را می توان یکی از برترین شیوه های ارتباطی بین محصولات مختلف هوشمند دانست.

این محصول جدید ساخته شده به افرادی که قصد کنترل یا ترک سیگار را دارند کمک می‌کند و در برنامه موبایلی آن بازی‌هایی برای گذراندن وقت در نظر گرفته شده است.
روش های رایج  ترک سیگار

برای ترک سیگار، باید دارای انگیزه ای قوی باشید. ممکن است شما بخواهید خانواده خود را از دود سیگار محافظت کنید.بهترین دلیل را انتخاب کنید و به خاطر دلیل خود با سیگار کشیدن مبارزه کنید و بدانید که شما موفق‌ترین فرد در ترک سیگار هستید.

۹۵ درصد افراد سیگاری خواهان ترک سیگار، بدون درمان و یا مدیتیشن شکست می‌خورند. دلیل این امر این است که نیکوتین موجود در سیگار یک ماده اعتیادآور است. به طور کلی، مغز عادت کرده که هر روز مقداری نیکوتین را وارد بدن کند. در اثر فقدان نیکوتین، علائم کمبود آن ظاهر می‌شود.
ماده جایگزین برای نیکوتین پیدا کنید

هنگامی که تصمیم به ترک سیگار می‌گیرید، بدن به کمبود نیکوتین پاسخ می‌دهد. علائم کمبود نیکوتین شامل افسردگی، زودرنجی، ناامیدی و بی قراری می‌باشد. ماده جایگزین نیکوتین، این علائم را کاهش می‌دهد.
بروزکالا
تحقیقات نشان می‌دهد که آدامس و قرص‌های دارای نیکوتین می‌توانند شانس ترک سیگار را تا دو برابر افزایش دهند.
قرص‌های نیکوتین‌دار را بدون تجویز پزشک استفاده نکنید

قرص‌هایی وجود دارند که با تاثیر مواد شیمیایی بر مغز، به کاهش سیگارکشیدن کمک می‌کنند. آن‌ها همچنین باعث کاهش رضایتمندی از سیگار کشیدن می‌شوند.
بروز کالا
دیگر داروها، ممکن است به کاهش علائم ناشی از ترک سیگار کمک کنند. ولی تمامی این داروها را باید تحت‌نظر پزشک مصرف کنید، نه به طور خودسرانه.
سیگار های الکترونیکی
بروزکالا
در صرف سیگارهای الکترونیکی افراط نکنید. سیگارهای الترونیکی نیز معایبی دارند .

بازدید : ۱۳۱ نفر

Asus ZenBook Pro Duo یک لپ تاپ عجیب و غریب با دو صفحه نمایش 4 K

Asus همیشه دوست دارد در نمایشگاه تجاری شهرت خود را Computex استفاده کند، که همچنین این اتفاق بزرگترین رویداد سخت افزاری کامپیوتر در جهان است، برای نشان دادن یک سری محصولات گسترده و گاها محصولات جدید و واقعا در زمان خود منحصر به فرد.


تبلت سامسونگ Galaxy Tab S5e

طراحی فوق العاده سبک برای نگه داشتن تبلت در دستان شما و حمل و نقل راحت در زندگی روزمره از ویژگی های مهم این تبلت می باشد که بیش از آنچه که فکر کنید لذت بخش است.


کنسول بازی و تاریخچه آن

Xboxیک کنسول بازی ویدئویی خانگی می باشد که توسط مایکروسافت تولید شد. امروزه بازی های ویدئویی یک سرگرمی محبوب و مهم تر از آن، یک صنعت سود آور هستند.


مانیتورهای گیمینگ

برای یک مانیتور بازی چیزهای مهمی را می توان به عنوان اولویت در انتخاب، در نظر گرفت که برای هر شخص این موضوع متفاوت است.


انواع ارز های دیجیتال

_ Litecoin لیت کوین در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است و یکی از ارزهای دیجیتال پس از بیت کوین بوده و اغلب با عنوان " نقره به طلا، بیت کوین " شناخته می شود.