نقد و بررسی هدفون بی‌ سیم اپل ایرپاد ۲ - بهترین ایرباد وایرلس

هدفون بی‌ سیم اپل ایرپاد ۲ یا AirPods 2 از نسل قبلی خود قابل تشخیص نیستند چونکه دقیقا مشابه با مدل قبلی ساخته شده است. اپل هنوز ایرپادهای خود را با رنگ سفید عرضه می کند و هنوز هم از همان پلاستیک براق در ساخت آنها استفاده می کند. با استفاده از ایرپاد ۲ متوجه ثابت ماندن آنها در گوش خواهید شد و مطمئن باشید که حتی با دویدن، قدم زدن و ورزش کردن به راحتی از گوش خارج نمی شود. وزن ۴ گرمی و ابعاد جمع و جور ۱۶×۱۸×۴۰ میلی‌متری باعث شده است که د هنگام استفاده از ایرپادها احساس ناراحتی نکنید.

تمام آنچه که باید در مورد هدفون بی‌ سیم اپل ایرپاد ۲ بدانید!

هدفون بی‌ سیم اپل ایرپاد ۲ به سنسورهای نوری و شتاب سنج مجهز شده است و به لطف این حسگرها هدفون می تواند خارج شدن ایربادها را به طور خودکار تشخیص دهد و موسیقی را قطع کند. چیزی که در ایرپاد ۲ و ۱ مشترک است محفظه شارژ است که شکل یکسانی هم دارد. این محفظه شارژ از همان چراغ های LED در داخل، همان دکمه همگام سازی در عقب و همان شارژ لایتنینگ در قسمت پایین برخوردار است. محفظه شارژ بی سیم مانند هم هستند اما تفاوت های ظرفی وجود دارد. چراغ LED به جای داخل در قسمت جلو استفاده شده است لولای فلزی جای لولای مات را گرفته است و دکمه به جای پایین در مرکز قرار گرفته است.

قراردادن چراغ LED در قسمت جلو طراحی بهتری را ایجاد می کند چونکه با یک نگاه متوجه می شوید که ایرپادها در حال شارژ شدن هستند یا به طور کامل شارژ شده اند. اپل تراشه W1 ایرپاد ۱ را با تراشه H1 جایگزین کرده است که امکان سوئیچ سریعتر بین دستگاه های اپل را فراهم می آورد.

هنگام گوش دادن به موسیقی تاخیر صوتی مانند ایرپاد ۱ نیست، فرامین صوتی سیری به راحتی کنترل می شوند و بنابراین دیگیر لازم نیست روی ایرپاد دوبار ضربه بزنید. با وجود تراشه جدید، کیفیت صدا در ایرپاد ۲ تقریبا بدون تغییر مانده است و به اندازه سایر ایرپادهای بیسیم باس عمیق را تولید نمی کند. طول عمر باتری برای گوش دادن به موسیقی شبیه به ایرپاد ۱ است.

Apple AirPods 2

شما می توانید تا ۵ ساعت به موسیقی گوش دهید اما زمان مکالمه از دو ساعت ( در ایرپاد ۱) به سه ساعت افزایش پیدا کرده است. اپل می گوید که ایرپاد ۲ می تواند یک ساعت زمان مکالمه بیشتر را با تنظیم صدای ۵۰ درصدی ارائه دهد. در صورت کم کردن حجم صدا می توان به عمر باتری بیشتری دست پیدا کرد. محفظه شارژ ایرپاد ۲ کمتر از چهار بار شارژ کامل یا ۱۹ ساعت گوش دادن به موسیقی را ارائه می دهد.

نتیجه گیری

هدفون بی‌ سیم اپل ایرپاد ۲ دارای ابعاد و وزن کمی است و قابلیت حمل را برای شما به ارمغان می آورد. قابلیت هایی مانند طراحی هوشمند و قابل کنترل با صدای شخص روشن شدن ،اتصال به صورت اتوماتیک ، سازگار با Live Listen audio و دسترسی سریع به سیری با گفتن کلمه Hey Siri ، افزایش عمر باتری نسبت به ایرپاد ۱ تنها چند مورد از ویژگی های قابل توجه این دستگاه می باشد.

برای خرید هدفون بی‌ سیم اپل ایرپاد ۲ کلیک کنید.